سخن روز :
دوشنبه 9 خرداد 1401 / 14:45|کد خبر : 6632|گروه : دانشگاهی

علوم پزشکی کردستان

انتصاب دکتر محمد شاه ویسی به عنوان سرپرست مرکز بهداشت شهرستان سنندج

انتصاب دکتر محمد شاه ویسی به عنوان سرپرست مرکز بهداشت شهرستان سنندج

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان، از انتصاب دکتر محمد شاه ویسی به عنوان سرپرست مرکز بهداشت شهرستان سنندج خبر داد.

به گزارش کرددانش؛

متن ابلاغ انتصاب ایشان به این شرح است:

همکار ارجمندجناب آقای دکتر محمد شاه ویسی
سلام علیکم

احتراماً با توجه به تجارب، شایستگی، و توانمندی جنابعالی به موجب این ابلاغ به ‌عنوان " سرپرست مرکز بهداشت شهرستان سنندج" منصوب می¬شوید. انتظار دارم با همکاری و تعامل مثبت و سازنده با معاونین و مدیران دانشگاه، مدیران و مسؤولین شهرستان و کارکنان خدوم آن مرکز و بهره گیری از تمامی منابع موجود و اهداف نظام سلامت کشور و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برابر برنامه عملیاتی و استراتژیک و منشور اخلاقی دانشگاه، منشأ اثرات و خدمات ارزشمندی به مردم عزیز حوزه تحت سرپرستی باشید. ضمناً اختیارات اینجانب در آئین¬نامه مالی و معاملاتی دانشگاه¬ها از جمله مواد 30 و 44 در رابطه با پرداختهای ماده 19 آئین¬نامه موصوف به شما تفویض می¬گردد. تا با رعایت کامل جوانب شرعی و قانونی و با مسؤولیت خود وظایف محوله را به انجام برسانید موفقیت و سربلندی شما را از ایزد منان خواستارم.
گفتنی است، دکتر محمد شاه ویسی سابقه مدیریت به عنوان مدیر شبکه های بهداشت و درمان شهرستانهای دیواندره و بانه را در کارنامه مدیریتی خود دارد.


Kurddanesh Telegram Baner

برچسب ها :

دانشگاهعلوم پزشکی

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.