سخن روز :
سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 / 10:57|کد خبر : 6606|گروه : سیاسی

معاون استانداری کردستان

نشست تبیینی و گفتگوی بسیج دانشجویی در راستای تغییر شیوه ارز ترجیحی با محوریت تشریح سیاست های کلان استانی

نشست تبیینی و گفتگوی بسیج دانشجویی در راستای تغییر شیوه ارز ترجیحی با محوریت تشریح سیاست های کلان استانی

نشست تبیینی و گفتگوی دانشجویی، اقدامات و برنامه های دولت سیزدهم در راستای تغییر شیوه ارز ترجیحی با محوریت تشریح سیاست های کلان استانی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان،رییس دانشگاه پیام نور استان و اعضای شورای تشکل های بسیج دانشجویی استان کردستان در سالن جلسات دانشگاه پیام نور واحد سنندج برگزار شد

به گزارش کرددانش؛ نشست تبیینی و گفتگوی دانشجویی، اقدامات و برنامه های دولت سیزدهم در راستای تغییر شیوه ارز ترجیحی با محوریت تشریح سیاست های کلان استانی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان،مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان و اعضای شورای تشکل های بسیج دانشجویی استان در سالن جلسات دانشگاه پیام نور واحد سنندج روز دوشنبه 26 /02 /1401 برگزار شد.

مهدی رمضانی روز دوشنبه در نشست تخصصی مسوولان بیسج دانشجویی کردستان اظهار داشت: پرداختن به این موضوع در قالب برنامه‌های میزگرد محور  ممکن است خارج از حوصله مخاطب باشد و باید از طریق ویدئوهای کوتاه یا موشن گرافی هم در کنار دیگر برنامه‌های تخصصی به آن پرداخته شود.

وی ضمن درخواست از دانشجویان برای حضور در شبکه استانی کردستان افزود: دانشجویان در زمینه جهاد تبیین باید فعال عمل کنند و روشنگری در جامعه اهمیت دارد.

رمضانی یادآور شد: در این برهه تاریخی باید تصمیمات سخت برای اعتلا و پیشرفت کشور بگیریم و نشان دهیم که دین اسلام توانایی و ایده حکومت دارد.

وی با بیان اینکه وقت عمل کردن است و زمانی برای حرف زدن نمانده است اضافه کرد: اجرای طرح اصلاح اقتصادی و جراحی در اقتصاد کشور در سال اول دولت نشانه انقلابی بودن آن است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با اشاره به اینکه سیاسی نگاه کردن به طرحها و امور اجرایی، آفتی در کشور ما است ادامه داد: اکنون منافع و منفعت ملی مطرح است و طرح مصوب مجلس توسط دولت در حال اجرا است که باید همه از آن حمایت کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان در این نشست با بیان این که بسیج دانشجویی باداشتن نخبه ترین بچه های دانشگاه از نظر رتبه علمی و اخلاقی می تواند کمک های ارزنده به جامعه را داشته باشد.

لازم به ذکر است در پایان این نشست، اعضای شورای تشکل های بسیج دانشجویی استان پرسش ها و پاسخ  دغدغه های خود و جامعه را مرتبط با بحث شیوه تخصیص ارزهای ترجیحی ارائه کردند.

 

 

 


Kurddanesh Telegram Baner

برچسب ها :

ارز ترجیحی کردستان

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.