سخن روز :
چهارشنبه 18 اسفند 1400 / 09:56|کد خبر : 6547|گروه : دانشگاهی

کرد دانش

جشن اعیاد شعبانیه با حضور گروه های جهادی عهد خدمت بسیج دانشجویی استان کردستان

جشن اعیاد شعبانیه با حضور گروه های جهادی عهد خدمت  بسیج دانشجویی استان کردستان

جشن اعیاد شعبانیه با حضور گروه های جهادی و مردم در روز سه شنیه 17 اسفند 1400منطقه موچش برگزار شد.

به گزارش کرددانش؛

علی احمدی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان کردستان در جشن اعیاد شعبانیه  که با حضورحجت السلام و المسلمین پورذهبی نماینده معزز ولی فقیه در استان و اسماعیل زارعی کوشا استاندار استان ، گروه های جهادی و مردم  در منطقه موچش  شهرستان کامیاران برگزا ر گردید بیان کردند که بسیج دانشجویی استان کردستان در قالب قرارگاه عهد خدمت شهید سلیمی استان کردستان تعداد 400 نفر از دانشجویان جهادگر و بسیجی به مناطق کم برخوردار استان کردستان اعزام نمایید.

مسئول بسیج د انشجویی استان کردستان اشاره کردند که منطقه موچش کامیاران به عنوان منطقه هدف اصلی  دانشجویان جهادی قرارگرفت و در سایر مناطق استان گروه های جهادی شهرستان در مناطق کم برخوردار خدمت رسانی می کنند.

مسئول بسیج دانشجویی استان بیان کردند که جهادگران به مدت 7 تا 10 روز در مناطق هدف خود حضور دارند.

ایشان بیان کردند که گروه های جهادی بسیج دانشجویی در عرصه های پزشکی،فرهنگی،آموزشی و اقتصادی به مناطق کم برخوردار استان خدمات رسانی می کنند.

علی احمدی با اشاره به این که 100 نفر از دانشجویان خواهر و برادر جهادگر و بسیجی توانستند در منطقه موچش ، چهار عرصه عمرانی ، پزشکی و چندین عرصه آموزشی را تحت پوشش قرار دهند.

ایشان با بیان این که گروه های جهادی متشکل ازدانشجویان نخبه و متخصص می باشد و  در هر منطقه با نگاه علمی به دنبال احصاء مسائل می باشند

ایشان در پایان اظهار داشتند که بسیج  دانشجویی استان کردستان  اردو های جهادی را  در مناطق کم برخوردار با تمام قوا درجغرافیای استان کردستان گسترش می دهیم .


Kurddanesh Telegram Baner

برچسب ها :

دا نجشوییجهادیشعبانیه

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.