سخن روز :
شنبه 13 دی 1399 / 18:29|کد خبر : 6520|گروه : دانشگاهی

برگزاری وبینار تخصصی با موضوع نقش شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در راهبردهای سپاه قدس

برگزاری وبینار تخصصی با موضوع نقش شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در راهبردهای سپاه قدس

برگزاری وبینار تخصصی با سخنرانی حجت السلام و مسلمین طهماسبی مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان کردستان باحضور جمعی از کارکنان و فرمانده حوزه دانشگاه برگزار گردید.

به گزارش کرددانش؛

حجت السلام و مسلمین طهماسبی بیان نمودند:فاز اول انتقام شما دید که خون حاج قاسم چگونه اثر کرد. با هزینه های میلیاردی که ترامپ ملعون داشت و همه فضا سازی هایی که کرد با اختلاف فاحش از رقیب خود شکست خورد این تازه منزل اول است و انشالله نکبت های فراوانی در رابطه با ترامپ داشته که دامنگیر و گریبانگیرش خواهد شد.

در ادامه فرمودند:حاج قاسم عزیز سه ویژگی بارز داشتند که همه ی ما باید الگو بگیریم یکی از ویژگی های بارز حاج فاسم شناخت دنیا بود و دومین ویژگی عزت نفس وسومین ویژگی بارزش شناخت خدای قادر متعال بود.

امیرالمؤنین در نهج البلاغه می فرمایند.دنیا خورنده ای است که سیر نمی شود نوشنده ای است که سیراب نمی شه و از نشانه های رنج دنیا لین که انسان مالی که جمع می کنه و خودش نمی خوره و بنایی درست می کنه که خودش در آن سکونت نمی کندو حاج فاسم دنیارو خوب شناخت. در شناخت نفس امیر المؤمنین گفتند: 1- عجلش پنهان است2-بیماریش پوشیده است3-اعمالش ثبت وظبط می شود 4- عرق کردنش بد بوش می کنه 5- پشه ای او را می آزارد6-جرعه ای آبی گلو گیرش کنه اورا می کشه.

حاج قاسم نفس خودش را خوب شناخت.خدا شناسی خدارا آنگونه که بود حاج قاسم عزیز مورد شناختنش قرار داد.

و بعد اظهار داشتند: که وضعیت معیشتی را به تدبیری مسئولان می دانند تا وضع عمومی مردم بیشتر مردم زیر حط فقر قرار گرفتندو باید منش حاج قاسم سلیمانی را به ولایت پذیری و فرمایشات حضرت آقا را مد نظرشون بود باشد و ویژگی دیگر که حاج قاسم داشتند شجاعت و اهل بود و با اخلاص بود که سبب شد که مردم با حجاب و بد حجاب و حتی بودند که مسلمان نبودن ولی برای حاج قاسم گریه کردند و خداوند متعال این محبت رو در دل مردم جای  دادند تمام این عامل ها خلاصه می شه در انقلابی بودن و انقلابی گری حاج قاسم عزیز ودر پایان دع کردندکه خداوند انشالله همه ما رو از رهروان حاج قاسم قرار بدهد.

 


Kurddanesh Telegram Baner

برچسب ها :

وبینار تخصصی سدار دلهاشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.