سخن روز :
شنبه 21 تیر 1399 / 08:54|کد خبر : 6452|گروه : دانشگاهی

اعمال محدودیت رفت و امد در اصناف می تواند بازار ملتهب را کمی آرام کند

اعمال محدودیت رفت و امد در اصناف می تواند بازار ملتهب را کمی آرام کند

قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی استان کردستان چند راه کار به استاندار کردستان جهت مدیریت بازار استان در روزهای کرونایی داده است.

به گزارش کرددانش؛ این راه کارها به شرح زیل است که طی نامه ای برای سایت کرددانش ارسال گردید.

 

جناب آقای مهندس بهمن مرادنیا 
استاندار محترم استان کردستان
سالم علیکم
با عرض احترام و خدا قوت خدمت شما و همکاران محترمتان در استانداری استان کردستان، همانگونه که مستحضر هستید، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تااکیدات فراوانی مبنی بر پاسخگویی مسئولین و همچنین شفافیت اذهان عمومی علی الخصوص جامعه پویا و آگاه دانشجویی به عنوان یک قشر مطالبه گر و تاثیر گذار در جامعه دارند.

 

شفافیت اذهان عمومی خصوصا دانشجویان به عنوان یک قشر مطالبه گر و تاثیر گذار در جامعه هستند لذا قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی استان کردستان به عنوان یک تشکل دانشجویی با رویکرد پیشرانی جامعه ی جوان و پویا و فرهیخته، از طرح ها و اقداماتی که در جهت تحقق آرمان های انقلاب اسلامی باشد حمایت نموده و مطالبات و نگرانی ها را مطرح و آمادگی کامل خود را جهت حمایت و پیگیری تا حصول نتیجه اعلام دارد.

 

با توجه به سیر صعودی ابتلا به بیماری کرونا و وضعیت نگران کننده ی روز های اخیر استان، این شرایط ایجاب می کند که چند نکته ای خدمت شما مطرح گردد؛ جناب آقای استاندار همانگونه که مستحضر هستید استان کردستان در چند هفته ی گذشته در زمره استان های با وضعیت قرمز و هشدار قراردارد.

 

این وضعیت خطرناک می تواند غیر قابل کنترل شود و این شرایط بیش از همه بر مردمی دشوار خواهد شد که در پی بی تدبیری های مکرر اقتصادی روز های ناخوشی را سپری می کنند و از لحاظ اقتصادی و معیشتی در فشار قرار دارند و این احساس به آنها القاء می شود که قیمت ها در بازار ها رها شده و وضعیت استان لحظه به لحظه بدتر می شود که برای ساماندهی این معضل نیاز به اقدامی جهادی که در خور مردم استان باشد از طرف شما لازم دیده می شود.

 

چندین تدابیر از طرف قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی استان کردستان اندیشده شده است که خدمت شما عرض خواهم کرد؛

 

_با توجه به وضعیت نابسامان معیشتی مردم، امکان تعطیلی اصناف وجود ندارد، ولی می توان مکان های تجاری سررپوشیده که روزانه مراجعات زیادی دارد را با محدودیت های رفت و آمد کنترل کرد وهمچنین در بین اصناف مختلف و مردم عامه در حدالمقدور لوازم بهداشتی رایگان در اختیار آنها قرار بگیرد.

 

_فاصله گذاری اجتماعی در استان به صورت تخصصی رعایت گردد و ادارات و ارگان ها مخصوصا بانک ها ملزم به انجام این فاصله گذاری شوند.

 

_تشدید طرح های حمایتی از مردم از نظر معیشتی مانند؛
مرحله اول و دوم کمک مومنانه که توسط سپاه بیت المقدس، کمیته امداد و ستاد اجرای فرمان امام خمینی )ره( صورت گرفت. 


_حضور مسئولین رده اول استانی مخصوصا شخص محترم جنابعالی و معاونین شما در صدا وسیمای مرکز کردستان جهت تشریح مشکلات و راه های برون رفت از این معضل و همچنین ایجاد انگیزه و امید در بین مردم فهیم استان کردستان.

و من ال...التوفیق


یحیی مردوخیان دبیر قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی استان کردستان

 

انتهای پیام/


Kurddanesh Telegram Baner

برچسب ها :

قرارگاه مطالبه گریبسیج دانشجوییکردستانکرونا

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.