سخن روز :
پنجشنبه 29 خرداد 1399 / 11:03|کد خبر : 6445|گروه : دانشگاهی

گوشه ای از برنامه های مجازی برگزار شده در دانشگاه آزاد در روزهای کرونایی

گوشه ای از برنامه های مجازی برگزار شده در دانشگاه آزاد در روزهای کرونایی

در روزهای که امکان برپایی نشست های حضوری بخاطر جلوگیری از شیوع کرونا وجود نداشت، دانشجویان خواهر پایگاه شهید همت دانشگاه آزاد سنندج در چت گروه ها و به صورت مجازی از برگزاری مناسبت های پیش آمده غفلت نکردند.

به گزارش کرددانش؛ گوشه ای از این اقدامات در این مدت را از زبان مسول خواهران حوزه شهید همت دانشگاه آزاد به شرح زیر مرور می کنیم.

 

مسابقه تفسیر سوره نور بین دانشجویان دانشگاه آزاد برگزار شد
طاهره قنبری گفت: دانشجویان خواهر دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج در این ایام اقدام به برپایی مسابقه تفسیر سوره نور کردند.

 

وی گفت: شرایط حضور در این مسابقه مجازی مطالعه فایل پی دی اف و بعد اتصال به لینک طراحی شده بود.

 

همچنین شرکت کنندگان در این مسابقه با شرکت در آزمون مجازی و با داوری کارشناسان و اساتید خبره در این حوزه داوری شدند و نفرات برتر انتخاب شدند و به آنها جوایزی اهدا شد.

مسول خواهران حوزه شهید همت دانشگاه آزاد همچنین عنوان کرد: گفتنی است که شرکت کنندگان حاضر در این مسابقه ۸۰ نفر بودند که در پایان به تعداد سه نفر از برترین ها جوایزی اهدا شد.

 

وی بیان کرد: لازم به ذکر است، که افراد  شرکت کننده در این مسابقه در قالب گروه مجازی که تشکیل دادند کارگاه و نشست تخصصی در خصوص نقش زنان هم برگزار کردند.

 

شرکت کنندگان در کارگاه نقش زنان ۵۰ نفر بودند که به صورت مجازی در جلسه حاضر شدند و در خاتمه به آنها گواهی معتبر حضور در نشست اهدا شد.

 

وی افزود: از دیگر اقدامات برگزار شده مسابقه کتابخوانی باطرح سه شنبه های مهدوی بود؛ در این طرح هر هفته در خصوص یکی از شهدا مسابقاتی طراحی میشد که تاکنون در خصوص شهید محمود رضا بیضایی و شهید محمدابراهیم هادی و شهید محمدرضا دهقان و حاج قاسم سلیمانی برپا شده است.

 

قنبری گفت: در این مسابقه هر سه شنبه ۸۰ نفر شرکت کردن و در نهایت در هر مسابقه ۳ نفر مستحق اهدای جوایز بودند که در کل۱۲ کارت هدیه تاکنون به برندگان همه مسابقات اهدا شد.

 

همچنین یک طرح دیگر هم به صورت مجازی برگزار شد که بعد طرح ختم پویش دانشجویی باعنوان طرح آرامش بهاری ( ختم قرات قرآن، صلوات، زیارت عاشورا، حدیت کسا و زیارت آل سین) انجام شد.

 

وی گفت : در این طرح هم تعداد زیاد شرکت کننده مجازی حضور داشتند که قریب به ۷۰۰ نفر بودند.

 

همچنین گفتنی است که دانشجویان این پایگاه اقدام به تهیه بروشور و پی دی اف و بعد تهیه کلیپ آموزشی و نیز مسابقه عکس سلفی با موضوع کرونا کردند.

 

قنبری عنوان کرد: همچنین چند کارگاه مجازی دیگر هم برگزار شد با موضوعات کارگاه مجازی شغل حساس و آینده ساز، و نیز کارگاه آبروی انقلاب فراگیری علوم دینی که ازهمه کارگاه ها با استقبال فراگیر دانشجویان برگزار شد.

 

همچنین نشست مجازی حضور اجتماعی زنان درنگاه اسلام هم با حضور اساتید و دانشجویان برپا شد.

 

لازم به ذکر است که برنامه دیگری هم در بین دانشجویان خواهر دانشگاه آزاد برگزار شد با این عنوان که گفتگوی زنده ایستاگرامی عام آموزی و تحصیل زنان در جامعه بود.

 

وی تعداد شرکت کننده در این دوره را هم بیشتر از ۵۰۰ نفر دانست و عنوان کرد: 
مسابقه کتابخوانی شهید بیضایی، تفسیر نور، چهل حدیت کسا و زیارت عاشورا و در نهایت به یاد و نام شهدا برنامه راهیان نور مجازی هم امسال مهمان شهدا در فضای مجازی برگزار شد تا یاد شهدا زنده نگه داشته شود.

 

انتهای پیام/


Kurddanesh Telegram Baner

برچسب ها :

دانشگاه آزاد سنندجشهید همتاقدامات دانشجویان در روزهای کروناییسرگرمی دانشجویان

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.