سخن روز :
چهارشنبه 13 آذر 1398 / 14:41|کد خبر : 6190|گروه : دانشگاهی

‏‎نخستین جلسه شورای استانی شبکه ملی جامعه و دانشگاه برگزار شد

‏‎نخستین جلسه شورای استانی شبکه ملی جامعه و دانشگاه برگزار شد

‏‎نخستین جلسه شورای استانی شبکه ملی جامعه ‎و دانشگاه با حضور رئیس شورا، معاون سیاسی و امنیتی استاندار، مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری، رئیس سازمان برنامه و بودجه، نمایندگان تشکل های مردمی، اصناف و بخش خصوصی و دبیر شورا برگزار شد.

به گزارش کرددانش؛ نخستین جلسه شورای استانی شبکه ملی جامعه ‎و دانشگاه با حضور رئیس شورا، دکتر صادقی و سایر اعضای شورا آقای خوش اقبال معاون سیاسی و امنیتی استاندار، جعفری مدیر کل سیاسی استانداری، دکتر نصرالهی زاده رئیس سازمان برنامه و بودجه، پرویز رعدی و  عبدالرحمن علوی نمایندگان تشکل های مردمی، اصناف و بخش خصوصی و دبیر شورا  دکتر امیر رشیدی برگزار شد. 

 
‏‎در این جلسه رئیس شورا  دکتر رحمت صادقی ضمن خوش آمد گویی به اعضای  شورا بر اهمیت ارتباط جامعه و دانشگاه تاکید کردند. 
 
‏‎رئیس دانشگاه کردستان، همکاری تشکلهای بخش خصوصی، فعالین اقتصادی و اصناف، نمایندگان دستگاههای اجرایی و جامعه دانشگاهی را در فرایند سیاستگذاری و برنامه ریزی در سطوح استانی، منطقه ای و ملی برای توسعه پایدار استان بسیار ضروری دانستند.
 
‏‎در ادامه جلسه دبیر شورا بر ضرورت شکل گیری شبکه ملی جامعه و دانشگاه، اهداف و ارکان شبکه توضیحات لازم را ارائه نمود. 
وی ‎همچنین گزارشی از اقدامات  انجام گرفته در رابطه با تشکیل کارگروهها و کمیته های تخصصی به استحضار حاضرین در جلسه رساند. 
 
‏‎ خوش اقبال  نیز با ابراز خرسندی  خود را از تشکیل شبکه ملی جامعه و دانشگاه اعلام کرد و تاکید کرد که نتایج همکاری بخشهای مختلف جامعه و دانشگاه برای بهبود توسعه استان مفید خواهد بود.
 
 
‏‎همچنین هر یک از اعضای شورا ضمن ارائه دیدگاههای خود پیشنهادهایی  را برای بهبود ساختار و تکمیل اعضای کمیته های تخصصی، تعریف و بیان مسائل  و ارایه راهکارهای علمی و چاره جویی برای رفع چالش های اساسی استان ابراز نمودند
 

انتهای پیام/


Kurddanesh Telegram Baner

برچسب ها :

جلسه شورای استانی شبکه ملیمعاون سیاسی امنیتی استاندار کردستانچالش های استان کردستان

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.