سخن روز :
یکشنبه 17 شهریور 1398 / 11:39|کد خبر : 6051|گروه : دانشگاهی

برای ارتقا سطح کیفی مراکز مکانیزم های تشویقی خوبی در نظر گرفته می شود

برای ارتقا سطح کیفی مراکز مکانیزم های تشویقی خوبی در نظر گرفته می شود

نشست معاون ادای، مالی و مدیریت منابع دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با اعضای کمیته پذیرش مهرماه ۹۸ واحد استانی کردستان در سالن کنفرانس واحد استانی برگزار گردید.

به گزارش کرددانش؛ به منظور بررسی روند پذیرش مهرماه 98 و هماهنگی های بیشتر جهت ارائه خدمات و اطلاع رسانی بهتر، نشست اعضای کمیته پذیرش مهر98  واحد استانی کردستان با دکتر بدری معاون اداری، مالی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور و مهندس مرزبان مدیرکل امور فنی و پشتیبانی در سالن کنفرانس واحد استانی برگزار شد.

 

دراین نشست دکتر بدری معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه علمی کاربردی کشور ضمن بازدید از ساختمان جدید واحد استانی کردستان عنوان کرد : دانشگاه در مسیر کیفی سازی قرار دارد و این، سختی ها و شرایطی را به وجود می آورد اما برای ادامه فعالیت ما مجبور به حرکت در مسیر درست و ارتقاء کیفیت هستیم بنابراین با سرو سامان دادن به بخش های آموزشی الزامی می باشد و خرید ساختمان مناسب، طرح پالایش مدرسان در راستای همین کیفی سازی می باشد.

 

دکتر بدری در جمع اعضای کمیته پذیرش واحد استانی کردستان افزود : بهترین تبلیغ برای دانشگاه افزایش سطح کیفیت آموزش مراکز علمی کاربردی می باشد و مراکز نیز باید برای ادامه فعالیت تلاش و اهتمام جدی برای این امر داشته باشند.

 

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور خاطر نشان کرد : اگر مراکز علمی کاربردی سطح کیفی خود را بالا ببرند مکانیزم های تشویقی متعددی از جمله کاهش حق نظارت طبق مصوبات هیات امناء دانشگاه ، پیگیری وصول مطالبات مراکز از بنیاد شهید در نظر گرفته شده است.

 

دکتر بدری تصریح کرد: با توجه به وضعیت کنونی جامعه و حرکت به سمت فراگیری مهارت ، نقش دانشگاه جامع علمی کاربردی بسیار پررنگ تر خواهد بود چراکه ماموریت و رسالت آن فراگیری فرهنگ مهارت آموزی و پرورش نیروی متخصص است تا نیروی ماهر بتواند با توجه به مهارت و دانش عملی کسب شده در دانشگاه جامع علمی کاربردی شغل ایجاد کند.

 

دکتر بدری معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و مهندس مرزبان مدیرکل امور فنی و پشتیبانی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور ضمن شنیدن برخی دغدغه های عسکری رئیس مراکز بیجار به عنوان نماینده روسای مراکز علمی کاربردی در کمیته پذیرش تاکید کرد : تمام اقدامات صورت گرفته در راستای کیفی سازی در آینده به نفع مراکز با کیفیت خواهد بود و این مراکز علی رغم برخی از سخت گیری می توانند بهتر در زمینه فعالیت خود گام بردارند.

 

خاطر نشان می گردد در ابتدا دکتر تیمور جوادی رئیس دانشگاه علمی کاربردی استا کردستان ضمن اشاره به برخی نکات ،گزارشی از فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته در زمینه تبلیغات و نحوی اطلاع رسانی پذیرش مهر ماه 98 بیان کرد.

 

این نشست با دیدار معاون اداری ، مالی و مدیریت منابع دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با همکاران واحد استانی کردستان و بیان درخواست ها ، پیشنهادات و مشکلات به پایان رسید.


Kurddanesh Telegram Baner

برچسب ها :

دانشگاه علمی کاربردیدانشگاه علمی کاربردیارتقا سطح کیفی مراکز علمی کاربردیمکانیزم تشویقی در دانشگاه

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.