سخن روز :
پنجشنبه 2 مهر 1394 / 09:14|کد خبر : 598|گروه : دانشگاهی

پذیرش 3000 دانشجو در مقطع ارشد دانشگاه ازاد اسلامی واحد سنندج

پذیرش 3000 دانشجو در مقطع ارشد دانشگاه ازاد اسلامی واحد سنندج

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج از آغار ثبت نام ورودی های جدید دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: برای سال تحصیلی جدید 200 دانشجو در مقطع دکترا, 3000 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد و حدود 1300 دانشجو در مقطع کارشناسی جذب و پذیرش می کنیم.

دکتر شرفبیانی معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کُردانش اظهار داشت: امسال از تمام مقاطع تحصیلی ورودی جدید داریم.

 

وی گفت: ثبت نام دانشجویان جدیدالورود در سه مقطع تحصیلی کارشناسی, کارشناسی ارشد و دکترا از تاریخ 21 شهریور ماه 94 آغاز و تا روز 26 همین ماه به مدت 5 روز ادامه خواهد داشت.

 

وی گفت: امسال دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج برای 25 رشته موجود مقطع دکترا حدود 200 نفر سهمیه جذب دارد که ثبت نام از این داوطلبان از روز شنبه آغاز شده است.

 

 وی با بیان اینکه در حال حاضر در این مرکز 50 رشته در مقطع ارشد وجود دارد  گفت: سهمیه جذب دانشجو دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج برای سال تحصیلی جدید در مقطع کارشناسی ارشد 3000 نفر است که این تعداد دانشجو به ترتیب در دو نیمه اول و دوم مشغول به تحصیل می شوند.

 

شرفبیانی با بیان اینکه استقبال داوطلبان از رشته های بدون آزمون این مرکز نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده است تصریح کرد: برای سال تحصیلی جدید حدود 1300 داوطلب در سامانه پذیرش بدون کنکور در مقطع کارشناسی این مرکز ثبت نام کرده اند که این تعداد نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده است.

 

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج همچنین از سهمیه 450 نفری جذب دانشجو در رشته های علوم پزشکی شامل مامایی, پرستاری, دامپزشکی و... برای سال تحصیلی جدید خبر داد.

 

شرفبیانی تاکید کرد: با توجه به اینکه امسال رشته جدیدی در این مرکز ایجاد نشده است اما استقبال دانشجویان از دانشگاه آزاد واحد سنندج بیشتر از سال قبل بود.

 

 


Kurddanesh Telegram Baner

برچسب ها :

دانشگاه ازاد اسلامی واحد سنندجشرفبیانیمعاون اموزشیکرددانشتعداد دانشجویانثبت نام شوندگان

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.