سخن روز :
پنجشنبه 10 مرداد 1398 / 08:50|کد خبر : 5958|گروه : دانشگاهی

دوازدهمین دوره کارگاه آموزشی تربیت مدرس دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان برگزارشد

دوازدهمین دوره کارگاه آموزشی تربیت مدرس دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان برگزارشد

دوازدهمین دوره کارگاه آموزشی تربیت مدرس دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان با حضور مدرسان جدید در سالن کنفرانس واحد استانی برگزار شد.

به گزارش کرددانش؛ دوازدهمین دوره کارگاه آموزشی تربیت مدرس دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان با حضور رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان و اساتید جذب شده طی فراخوان مدرسان در سالن کنفرانس واحد استانی برگزار شد.

 

تیمور جوادی رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان ضمن خیر مقدم به مدرسان جدید واحد استانی بیان کرد : از 2 سال قبل روند جذب مدرس تغییر پیدا کرده و به صورت فراخوان جذب و پس از طی مصاحبه های علمی و عمومی انجام می پذیرد.

 

 

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان در جمع مدرسان جدید ضمن اشاره به ماموریت دانشگاه جامع علمی کاربردی عنوان کرد : اساسنامه این دانشگاه بعد پیروزی انقلاب اسلامی و نیاز به آموزش مهارتی در سال 71 تصویب و به عنوان دانشگاه نسل سوم و زیر نظام آموزش مهارتی آغاز به کار نمود.

 

تیمور جوادی در خصوص برگزاری این کارگاه آموزشی مدرسان جدید افزود: دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور در راستای کیفی سازی اقداماتی را در دستور کار قرار داده که آموزش و جذب مدرسان به علمی و دانش و در طریق فراخوان و طی نمودن مصاحیه های تخصصی و عمومی است.

 

 

  رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان خاطر نشان کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی در راستای کیفی سازی آموزش انجام داده که بیمه مدرسان،برگزاری آزمون های متمرکز، استفاده از منابع به روز شده ، دروه های کارورزی و کاربینی اقداماتی از این دست می باشد.

 

در ادامه کارگاه آموزشی افشین بهادر مسئول آموزش و تیمور محمدی مسئول امور مدرسان دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان به عنوان مدرسین دوره ، توضیحاتی را درخصوص اجرای این دوره آموزشی برای مدرسان جدید ارائه نمود.

 

این کارگاه آموزشی طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه 8 و 9 مرداد ماه 98 در سالن کنفرانس واحد استانی برگزار شد.

 

انتهای پیام/


Kurddanesh Telegram Baner

برچسب ها :

کارگاه آموزشی تربیت مدرس دانشگاه علمی کاربردی کردستانکارگاه آموزشیدانشگاه های کردستانتصاویر دوره آموزشی تربیت مدرس

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.