سخن روز :
پنجشنبه 20 تیر 1398 / 08:45|کد خبر : 5913|گروه : دانشگاهی

برگزاری استارتاپ ویکند بستری برای شکوفایی خلاقیت و نوآوری جوانان است

برگزاری استارتاپ ویکند بستری برای شکوفایی خلاقیت و نوآوری جوانان است

رییس پارک علم و فناوری کردستان برگزاری استارتاپ ویکند را بستری برای شکوفایی خلاقیت و نوآوری جوانان دانست.

به گزارش کرددانش؛ رییس پارک علم و فناوری کردستان ضمن پرداختن به مزایای برگزاری استارتاپ ویکند و درگیر کردن جوانان با این مسئلە, گفت: برگزاری استارتاپ ویکند بستر مناسبی برای شکوفایی خلاقیت و نوآوری های جوانان است.

 

خالد سعیدی در آیین افتتاحیه رویداد نوآورانه اشتغالزایی حوزه آب, با اشاره به اهمیت اقتصاد در دنیای امروز, اظهار کرد: جوامع پیشرفته به اهمیت نیروی انسانی خلاق و نوآور پی برده و همواره بر آن سرمایه گذاری میکنند که منجر به شکوفایی اقتصاد این کشورها شده است.
 
 
وی افزود: متاسفانه برخی جوامع به اهمیت این مهم واقف نبوده و با اقتصادی بر پایه خلاقیت و نوآوری فاصله زیادی دارند درحالیکه امروزه نباید اهمیت نیروی انسانی را نادیده انگاشت و باید محیطی برای پرورش و شکوفایی نیروی انسانی خلاق ایجاد کرد.
 
 
رییس پارک علم و فناوری کردستان با اشاره به اهمیت برگزاری استارتاپ ویکند  در تربیت و شناسایی نیروی انسانی خلاق, آن را بستری برای شکوفایی خلاقیت و نوآوری وجودی شرکت کنندگان دانست.

 

وی همچنین ضمن تاکید بر برگزاری هرچه بهتر با نمایاندن توانمندی بیشتر استارتاپ ها تاکید کرد و وعده داد: صندوق پژوهش و فناوری برای هریک از پروژه های جوانان شرکت کننده در استارتاپ تا یک میلیارد تومان سرمایه گذاری خواهد کرد.
 
 
لازم به ذکر است استارتاپ ویکند(رویداد نوآورانه اشتغالزایی) آب (ئاو) از روز گذشته با حضور ۱۲ تیم در دانشگاه کردستان آغاز و تا روز جمعه ادامه خواهد داشت.
 

انتهای پیام/

 

Kurddanesh Telegram Baner

برچسب ها :

استارتاپ ویکندرویدادهای نوآورانه اشتغالزاییاستارتاپ ویکند آبرئیس پارک علم و فناوری کردستانخالد سعیدیبستر شکوفایی خلاقیت و نوآوری جوانان

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.