سخن روز :
سه شنبه 18 تیر 1398 / 09:45|کد خبر : 5905|گروه : دانشگاهی

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشکده کشاورزی برگزار شد + گزارش تصویری

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشکده کشاورزی برگزار شد + گزارش تصویری

جعفر عبدالله زاده در جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشکده کشاورزی که در تالار مولوی برگزار شد، اظهار داشت: این دانشگاه در سال ۱۳۷۰ به طور رسمی فعالیت خود را شروع کرد و همزمان دانشکده کشاورزی نیز در مقطع کارشناسی، اقدام به پذیرش دانشجو در رشته های مختلف کرد.

به گزارش کرددانش؛ وی افزود: جشن فارغ التحصیلی دانشجویان هم زمان شده است با بیست و نهمین سالگرد تاسیس دانشگاه کردستان بوده و این تقارن  باعث خرسندی است و آن را به فال نیک می گیریم.

 
رئیس دانشکده کشاورزی با اشاره به آمار هیأت علمی و دانشجویان، افزود: دانشکده کشاورزی در حدود ۷۰ استاد عضو هیأت علمی در ۹ گروه آموزشی با یک هزار و ۶۵ دانشجو در ۱۴ رشته کارشناسی و همچنین ۴۱۲ دانشجو درمقطع کارشناسی ارشد در ۲۹ رشته و همچنین ۱۰۹ دانشجو در مقطع دکتری در ۸ رشته دارد.
 
رئیس دانشکده کشاورزی گفت: از نظر دانشمندان مهمترین وظیفه در حوزه انسانی تعالی بخشیدن انسان ها بوده بنابراین تربیت انسان متعالی، نقاد و با رفتار حرفه ای وظیفه دانشگاه است و امیدواریم که دانشگاه کردستان قدم مثبتی در این راه برداشته باشد.
 
دکتر عبدالله زاده عنوان کرد: امیدواریم که دانشجویان فارغ التحصیل  انسانی متفاوت تر از روزی که به دانشگاه آمدند از آن خارج شوند و به قول گابریل گارسیا مارکز  باید دنیا را کمی بهتر از آنچه که تحویل گرفته ایم تحویل دهیم خواه با فرزندی خوب، خواه با باغچه ای سبز و خواه با اندکی بهبود در شرایط اجتماعی باشد.
 
عبدالله زاده تصریح کرد: برای اینکه به یک شهروند خوب تبدیل شویم نیاز نیست کارهای خارق العاده ای انجام دهیم زیرا با انجام کارهای بسیار ساده نیز میتوانیم وظیفه خود را در بهبود شرایط اجتماعی انجام دهیم.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Kurddanesh Telegram Baner

برچسب ها :

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشکده کشاورزی کردستانجشن فارغ التحصیلیجشن پایان ترمدانشکده کشاورزی کردستانجعفرعبدالله زاده

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.