سخن روز :
پنجشنبه 3 خرداد 1397 / 08:30|کد خبر : 5704|گروه : دانشگاهی

در سال تحصیلی جدید

ساخت دو خوابگاه برای دانشجویان دختر و یک خوابگاه برای دانشجویان پسر در دانشگاه کردستان

ساخت دو خوابگاه برای دانشجویان دختر و یک خوابگاه برای دانشجویان پسر در دانشگاه کردستان

معاون دانشجویی دانشگاه کردستان با اشاره به اینکه سال گذشته ۱۶ باب خوابگاه دولتی دانشگاه کردستان تعمیر و بازسازی شد، گفت: سه واحد خوابگاه جدید در دست ساخت است که یک واحد آن به پسران و دو خوابگاه دیگر برای دختران تعبیه می‌شود.

 

به گزارش کرددانش، دکتر عثمان عزیزی معاون دانشجویی دانشگاه کردستان با بیان اینکه در حال حاضر تمامی دانشجویان دختر و پسر غیرکردستانی پذیرش شده در دانشگاه کردستان، در 16 خوابگاه دولتی دانشگاه اسکان داده شده‌اند، اظهار کرد: سال گذشته تعداد 11خوابگاه غیردولتی برای اسکان دانشجویان دانشگاه کردستان تجهیز شده که سه واحد آن مورد تأیید قرار نگرفت و امسال نیز برای هشت واحد خوابگاه خودگردان غیردولتی دیگر مجوز صادر شد.

وی افزود: تعداد دو هزار و ۳۳۱ نفر دانشجوی دختر و یک‌هزار و ۷۶۳ دانشجوی پسر در خوابگاه‌های خودگردان دانشگاه کردستان ساکن هستند.

معاون دانشجویی دانشگاه کردستان با اعلام اینکه تعداد پنج خوابگاه دخترانه و سه خوابگاه پسرانه در مجموعه دانشگاه قرار دارد، خاطرنشان کرد: سه واحد خوابگاه جدید در دست ساخت است که از این تعداد، یک واحد برای پسران و دو خوابگاه دیگر برای دختران پیش بینی شده که تلاش می شود تاپایان امسال به بهره‌برداری برسد.

وی در خصوص اسکان 160 دانشجوی غیرایرانی دانشگاه کردستان در خوابگاه یادآور شد: دانشجویان پسر در یک خوابگاه اختصاصی اسکان داده شده اند و دانشجویان دختر نیز در خوابگاه داخلی دانشگاه مستقر هستند.


Kurddanesh Telegram Baner

برچسب ها :

خوابگاه دانشگاه کردستاندکتر عثمان عزیزی معاون دانشجویی دانشگاه کردستان

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.