سخن روز :
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 / 07:57|کد خبر : 5665|گروه : سیاسی

استخدامی‌های غیرقانونی دانشگاه علوم پزشکی کردستان را ‌پیگیری می‌کنم

استخدامی‌های غیرقانونی دانشگاه علوم پزشکی کردستان را ‌پیگیری می‌کنم

نماینده مردم سنندج در مجلس گفت: استخدامی‌های غیرقانونی دانشگاه علوم پزشکی کردستان را در صورت ارائه مدارک و مستندات پیگیری می‌کنم.

 

به گزارش کرددانش، تسنیم نوشت؛ سید احسن علوی با اشاره به انجام برخی استخدام‌های غیرمجاز در استان اظهار داشت: استخدامی‌های غیرقانونی دانشگاه علوم پزشکی کردستان را در صورت ارائه مدارک و مستندات پیگیری می‌کنم.

وی گفت: بنده همیشه در حوزه مدیریت و استخدام از حق جوانان کردستانی دفاع کرده‌ام و باید مدیران نیز این موضوع را رعایت کنند که اولویت بکارگیری با نیروهای بومی باشد.

نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس تصریح کرد: اگر یک مدیر کردستانی از حق جوانان بومی دفاع نکند، خیلی تأسف‌بار است، بنابراین باید مدیران از استخدام‌های غیرقانونی جلوگیری کنند و این نیازی به توصیه ندارد.

وی تاکید کرد: باید ضمن بررسی مدارک و مستندات از استخدام‌های غیرقانونی در کردستان جلوگیری شود چراکه این همه نیروی جوان فارغ‌التحصیل بیکار داریم، متأسفانه جوانانی با مدرک فوق‌لیسانس به دفتر بنده مراجعه کرده‌اند که حاضر به کار نگهبانی بوده‌اند.

روایت "علوی" از امتیازگیری دیگر نماینده مردم سنندج در مجلس!

علوی در بخشی دیگر از سخنان خود به برخی مخالفت‌ها از سوی دیگر نمایندگان مردم کردستان در مجلس با مدیران استانی اشاره کرد و افزود: سئوال اینجاست وقتی یک مدیر تلاشگر است، چرا برخی افراد سنگ‌اندزای می‌کنند، چرا مخالفت، آیا مسائلی وجود دارد، چه دلیلی دارد، باید بررسی شود که این فرد نماینده چه امتیازی می‌خواهد!

نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس گفت: نماینده مجلس حق امتیاز گرفتن برای خود و اعضای خانواده‌اش را ندارد و بنده نیز اجازه امتیازگیری و کسب درآمد به این فرد نماینده مردم کردستان در مجلس را نمی‌دهم و در مقابل وی ایستادگی می‌کنم.

وی اضافه کرد: به‌عنوان نمونه اگر بنده نماینده مردم کردستان هستم چه لزومی دارد از وزیر بهداشت، حکم عضو هیئت امنا دانشگاه علوم پزشکی کردستان بگیرم! آیا در این شرایط می‌توانیم در حوزه کاری خود نظارت کنیم و این نشان می‌دهد داستان‌هایی پشت پرده وجود دارد.

نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس خاطر نشان کرد: بنده تحت هر شرایطی مخالف دزدی و خیانت هستم و برایم فرقی نمی‌کند که فرد نماینده مجلس باشد یا مدیر استانی و جلوی سوءاستفاده آنها را از بیت‌المال می‌گیرم.

وی اذعان کرد: برخی نمایندگان مردم کردستان به‌دنبال منافع شخصی و امتیازگیری هستند و از موقعیت خود برعلیه مردم سوءاستفاده می‌کنند که شخصاً این افراد را "نفرین" می‌کنم و در صورت تداوم، موضوع را از طریق رهبری پیگیری می‌کنم.

علوی افزود: در این دو سال باقیمانده در مجلس به هیچ فردی اجازه خیانت کردن نمی‌دهم و تمام قد در برابر خیانت این افراد ایستادگی می‌کنم.


Kurddanesh Telegram Baner

برچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.