سخن روز :
دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 / 09:34|کد خبر : 5654|گروه : اجتماعی

هفته بازارهای دو روزه در سنندج برپا می شود

هفته بازارهای دو روزه در سنندج برپا می شود

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری سنندج با بیان اینکه در تعیین محل برپاپی هفته بازارها از نظرات دستفروشان استفاده خواهیم کرد گفت: در گام نخست اجرای طرح ساماندهی دستفروشان در هفته دو روز هفته بازارها برپا می شود.

 

به گزارش کرددانش، عبدالسلام سپهر در نشست با دستفروشان که با هدف آشنایی دستفروشان با نحوه اجرای طرح ساماندهی دستفروشان با حضور جمعی از اعضای شورای شهر و معاونین شهرداری در مسجد ملاویسی برگزار شد، اظهار کرد: طرح ساماندهی دستفرشان بصورت کارشناسی تدوین شده و تمامی جوانب از لحاظ مساحت، ترافیک و گستردگی در سطح شهر در این طرح رعایت شده است.

وی بیان کرد: هدف شهرداری از اجرای طرح ساماندهی دستفروشان بحث حذف این دستفروشان نیست، بلکه بصورت قانونی ساماندهی خواهند شد.

وی گفت: در این طرح دستفروشان در غرفه های مجزا و با شکل و ظاهر آراسته  در هفته بازارهایی که شهرداری آن را تعیین می کند اقدام به فروش اقلام و وسایل خود می کنند.

سپهر افزود: در تعیین نقاط برپایی هفته بازارها  قطعاً از نظرات دستفروشان استفاده خواهیم کرد و سعی داریم که نقاطی که تعیین می شود هم اطراف و هم هسته مرکزی سطح شهر را پوشش دهد.

وی تاکید کرد: دستفروشان باید اعتماد کامل به مجموعه شهرداری در راستای این طرح داشته باشند و نواقص طرح هم با نظر خود دستفروشان رفع خواهد شد.

 سپهر اعلام کرد: شهرداری در راستای اجرای موفق این طرح هزینه هایی نظیر تهیه چادر برای غرفه بندی، آماده سازی محل، بحث امنیت و همچنین با هدف ترغیب شهروندان برای خرید از این هفته بازارها تبلیغات محیطی و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی را هم در دستور کار دارد.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری سنندج تاکید کرد: در صورتی که دستفروشان نمایندگان خود را تعیین کنند، مدیریت هفته بازارها و شب بازارها به خود دستفروشان واگذار می شود و شهرداری فقط از طریق نرم افزاری که طراحی شده بر این هفته بازارها نظارت خواهد کرد.

سپهر عنوان کرد: با برگزاری جلساتی برای تمام دستفروشان نحوه کار با نرم افزاری که برای اجرای ساماندهی دستفروشان تهیه شده  آموزش داده خواهد شد.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری سنندج گفت : درگام نخست اجرای طرح ساماندهی دستفروشان در هفته دو روز هفته بازارها برپا می شود و در صورت موفقیت این طرح در تمامی روزهای هفته این هفته بازاها برپا می شود.


Kurddanesh Telegram Baner

برچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.