سخن روز :
چهارشنبه 19 اردیبهشت 1397 / 11:04|کد خبر : 5636|گروه : سیاسی

یک عدد فعال مدنی با سلاح کلاش و اسلحه کمری و نارنجک! / توئیت‌های پولی برای حمایت از یک تروریست

یک عدد فعال مدنی با سلاح کلاش و اسلحه کمری و نارنجک! / توئیت‌های پولی برای حمایت از یک تروریست

در هفته‌های اخیر، جریان رسانه‌ای و فعالان مجازی ضدانقلاب، بواسطه حکم قانونی صادره برای یک محکوم امنیتیِ عضو گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب کومله، به فضاسازی پرداخته و به شیوه معمول، برای یک عنصر تروریستی مرثیه سرایی کردند.

به گزارش کرددانش،به نقل از خبرگزاری میزان، نام «کومله» را باید مترادف با «داعش» دانست؛ گروهکی تجزیه‌طلب و ضدایرانی که اعضایش در آدم‌کشی و جنایتکاری چیزی کمتر از داعشی‌ها نداشته و ندارند. اعضای این گروهک در مقطعی بویژه در دهه ۶۰ وحشیانه‌ترین جنایات را علیه مردم شمالغرب کشور مرتکب می‌شدند از سربریدن تا شمع آجین کردن و سوزاندن.

بقایای این گروهک نیز در سال‌های اخیر با تامین مالی سرویس‌های بیگانه و برخی دول مرتجع منطقه، تلاش‌های مذبوحانه‌ای را برای ترتیب دادن جنایات کور در کشور انجام دادند که با ضرب شست مقتدرانه پاسداران سلحشور ایران اسلامی مواجه شدند.

مرثیه‌سرایی برای یک تروریست!
در هفته‌های اخیر، جریان رسانه‌ای و فعالان مجازی ضدانقلاب، بواسطه حکم قانونی صادره برای یک محکوم امنیتیِ عضو گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب کومله، به فضاسازی پرداخته و به شیوه معمول، برای یک عنصر تروریستی مرثیه سرایی کردند.

رامین حسین‌پناهی، همان عنصر تروریستی است که رسانه‌ها و فعالان مجازی ضدانقلاب بنا بر شیوه معمول خود در «جلاد ستایی» به تطهیر و غسل تعمید وی پرداختند و سعی کردند با حربه مظلوم‌نمایی، این عنصر تروریستی را یک فرد مورد ظلم واقع شده جا بزنند.

همصدایی با ضدانقلاب خارج نشین با #هشتگ‌زنی برای یک عنصر تروریستی
نکته قابل تامل آنکه برخی فعالان مجازی در داخل نیز با عناصر ضدانقلاب خارج‌نشین همصدا شدند و در صفحات اجتماعی‌شان بدون کوچکترین تحقیقی و کسب اطلاعی از گذشته و اقدامات انجام گرفته توسط رامین حسین‌پناهی، با اقداماتی همچون #هشتگ‌زنی شروع به تبلیغ این گزاره کردند که این فرد بیگناه است!

یک عدد فعال مدنی با سلاح کلاش و اسلحه کمری و نارنجک! / حربه نخ‌نمایِ تطهیر یک عنصر تروریستی در فضای مجازی

اقدامی که تازگی ندارد و به نظر کاملا هماهنگ شده به نظر می رسد، به طوری که دستوری از جایی صادر می شود و به قول خودشتان طوفان توییتری به راه می اندازند  که در این میان برخی به اصلاح فعالان داخلی که تلاش می کنند روی هر ترندی موج سواری کنند و خودی نشان دهند و چند فالوور جذب کنند نیز کاملا هماهنگ عمل کردند.

یک عدد فعال مدنی با سلاح کلاش و اسلحه کمری و نارنجک! / توئیت‌های پولی برای حمایت از یک تروریست

بررسی‌های ساده، جریان مشکوک و به اصطلاح مزدوران توییتری را ثابت می کند و موارد زیادی تاکنون مشاهده شده است، بویژه در رابطه اعضای گروهک های تروریستی و با هدف مشوش کردن فضا جهت دیده نشدن موضوع اصلی. برای مثال در آخرین مورد، محاکمه عامل شهادت سه مامور نیروی انتظامی در اغتشاشات خیابان پاسداران در سال گذشته بود، در حالی که این فرد در انظار عمومی و به روش داعشی ها سه مامور نیروی انتظامی را با اتوبوس زیر گرفته و به شهادت رسانده بود، باز هم تعدادی از همین صنف افراد در فضای مجازی به طرفداری از این تروریست پرداخته و ماجرا را به گونه ای دیگر نشان می دادند.

یک عدد فعال مدنی با سلاح کلاش و اسلحه کمری و نارنجک! / حربه نخ‌نمایِ تطهیر یک عنصر تروریستی در فضای مجازی

نمونه و شاهد زنده از اینگونه اقدامات عناصر تابلودار فضای مجازی برای حمایت از تروریست‌های گماشته شده را می‌توان در مورد تروریست معدوم شهرام احمدی نیز مشاهده کرد در جایی که همه عناصر حمایتی با حضور در فضای مجازی برای آزادی‌اش هشتگ می‌زدند و فریاد آزادش کنید سر می‌دادند اما زمانی که اصل اقدامات وی روشن شد و پرده افتاد دیگر صدایی از کسی در نمی‎آمد. گزارش مشروح میزان از اقدامات همپالگان و همفکران شهرام احمدی را اینجا بخوانید. فیلم اعترافات شهرام احمدی عضو گروهک تروریستی "توحید و جهاد" را اینجا ببینید.

انتشار تصاویر فرد محکوم‌شده با سلاح
رسانه‌های ضدانقلاب و برخی فعالان فضای مجازی در داخل با پروژه نخ‌نمایِ بیگناه جلوه دادن یک عنصر تروریستی در حال مسموم کردن فضا و جنجال‌آفرینی بودند که تصاویر رامین حسین‌پناهی عضو گروهک تروریستی کومله در حالیکه مجهز به سلاح کلاشینکف بود، منتشر شد. تصاویری که ثابت می‌کرد این فرد از عناصر گروهک تروریستی کومله بوده و برای مقاصد شوم و ضدامنیتی این گروهک تجزیه‌طلب فعالیت می‌کرده است.

اطلاعیه دادگستری کردستان
دادگستری استان کردستان نیز در اطلاعیه‌ای پیرامون حکم صادره برای رامین حسین‌پناهی، با اشاره به حربه دشمنان نظام اسلامی در استفاده از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی جهت پیشبرد مقاصد شوم خود و انجام اقدامات خرابکارانه و تروریستی در پوشش فعالیت‌های مدنی و به ظاهر حقوق‌بشری، اعلام کرد که «بر اساس مدارک مستند رامین حسین‌پناهی سال‌ها قبل از دستگیری تحت تاثیر برادرانش که عضو گروهک تروریستی کومله می‌باشند جذب این گروهک شده و برای آن‌ها در داخل کشور فعالیت‌هایی داشته است. ایشان در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴ بصورت غیر قانونی از کشور خارج و به این گروه می‌پیوندد و پس از گذراندن دوره‌های ضد امنیتی در قالب یک تیم نظامی برای انجام اقدامات تروریستی و ترور شهروندان در تیر ماه ۱۳۹۶ به داخل کشور اعزام که در درگیری با نیرو‌های نظامی سه نفر از عناصر نظامی گروهک کشته و ایشان نیز دستگیر می‌شوند».

یک عدد فعال مدنی با سلاح کلاش و اسلحه کمری و نارنجک! / توئیت‌های پولی برای حمایت از یک تروریست
* عکس بالا را خبرگزاری کردپرس از رامین حسین پناهی در 13 اردیبهشت 97 منتشر کرده است

در ادامه اطلاعیه دادگستری استان کردستان که پاسخی بود به رواج شایعات و اخبار کذب در فضای مجازی تحت عنوان فعال مدنی بودن رامین حسین پناهی! آمده بود: «هنگام دستگیری وی مسلح به سلاح کلاش، اسلحه کمری و نارنجک بوده است در تحقیقات اقرار به ورود مسلحانه و درگیری با مامورین نموده و نهایتا در یک فرایند دادرسی عادلانه به اتهام بغی و با مداخله وکیل، محاکمه و به استناد مواد ۲۸۷ و مفهوم مخالف ۲۸۸ و ماده ۲۱۱ و تبصره آن از قانون مجازات اسلامی به اعدام محکوم، حکم صارده پس از فرجام خواهی در دیوان عالی کشور ابرام می‌گردد».

بیشتر بخوانید:
بر اساس مدارک مستند رامین حسین پناهی سال‌ها قبل از دستگیری عضو گروهک تروریستی کومله شده بود / حسین پناهی هنگام دستگیری مسلح به سلاح کلاش، اسلحه کمری و نارنجک بوده است

فعال مدنی با سلاح کلاش؟!
حال رسانه‌های ضدانقلاب و فعالان فضای مجازی که برای رامین حسین پناهی از اعضای گروهک تروریستی کومله، سینه چاک می‌کردند باید توضیح دهند که در کجای دنیا یک فعال مدنی با خود سلاح کلاش، اسلحه کمری و نارنجک حمل می‌کند؟!

البته تکلیف رسانه‌های ضدانقلاب روشن است؛ کارکرد تعریف‌شده برای آن‌ها مبادرت به انجام هرگونه اقدامی برای هجمه به ایران اسلامی است و آن‌ها در این مسیر از ادرس غلط دادن در مورد یک عنصر تروریستی ابا و اکراهی ندارند؛ اما آن دسته از فعالان فضای مجازی در داخل که با ضدانقلابِ خارج‌نشین در «فعال مدنی جا زدن» یک عضو گروهک تروریستی کومله همصدا شدند، باید پاسخ دهند که چرا با مسجل شدن تروریست بودن این فرد بواسطه انتشار تصاویرش با انواع و اقسام تسلیحات، ساکت شده‌اند؟ این افراد تا کی می‌خواهند برای خودنمایی و شوآف، عناصر متوحش و تروریست را که در ضربه زدن به مردم ایران مصمم هستند، تطهیر کنند و با هشتگ‌زنی برای آن‌ها تبلیغ کنند؟!

قطعا پذیرفتنی نیست، عده‌ای با پخش شایعات و مطالب خلاف واقع و تحریف شده، موضوعی کذب و جعلی را به بخشی از بدنه افکار عمومی تزریق کنند، اما پس از روشنگری مستدل دستگاه‌های قانونی و ذیصلاح پیرامون واقعیت ماجرا، زبان به دهان بگیرند و اشتباه خود را تصحیح نکند! این اقدام از سوی هر فردی اعم از روزنامه نگار، فعال سیاسی، ورزشکار، بازیگر و ... صورت گیرد قطعا اقدامی مغایر با منافع مردم خواهد بود.


Kurddanesh Telegram Baner

برچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.