سخن روز :
شنبه 12 اسفند 1396 / 08:31|کد خبر : 5456|گروه : دانشگاهی

گفتگوی اختصاصی

برپایی نمایشگاه عکس «3/7 ریشتر» در دانشگاه کردستان

برپایی نمایشگاه عکس «3/7 ریشتر» در دانشگاه کردستان

در نمایشگاه عکس «3/7 ریشتر» 25 عکس با موضوع زلزله سرپل ذهاب کرمانشاه از 12 الی 18 اسفندماه در گالری دانشکده هنر و معماری دانشگاه کردستان نمایش داده می شود.

 

به گزارش کرددانش،امیر محمد امیری عکاس نمایشگاه عکس «3/7 ریشتر» دانشجوی ترم 6 رشته شهرسازی دانشکده هنر و معماری دانشگاه کردستان است که اقدام به برپایی نمایشگاه عکس «3/7 ریشتر» در دانشگاه کردستان کرده است

 

امیر محمد امیری در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کُرددانش اظهار داشت: در نمایشگاه عکس «3/7 ریشتر» 25 عکس با موضوع زلزله سرپل ذهاب کرمانشاه از 12 الی 18 اسفندماه در گالری دانشکده هنر و معماری دانشگاه کردستان نمایش داده می شود.

 

وی افزود: این عکس ها حاصل چند روز حضور و زندگی کردن من در مناطق زلزله زده کرمانشاه شامل سرپل ذهاب، روستای کوئیک و روستای قره بلاغ می باشد.

 

این دانشجوی ترم 6 رشته شهرسازی دانشکده هنر و معماری دانشگاه کردستان با بیان اینکه شرایط زندگی مردم در مناطق ذکر شده بسیار بدتر از چیزی است که در حال حاضر در فضای مجازی و رسانه ها به تصویر کشیده شده است گفت: مردمزلزله زده علاوه بر نداشتن کانکس و گاها چادرهای مناسب شرکتی و امکانات اولیه به شدت از لحاظ روحی ناامید و افسرده هستند و امید به زندگی در این مناطق به شدت کاهش پیدا کرده.است.

 

محمد امیرمحمدی دانشجوی عکاس کردستانی ادامه داد: چیزی که در آن مدت به شدت من را تحت تاثیر قرار میداد اظهار کمک اهالی، پدران و مادران و کودکانی بود که با اصرار از من درخواست گرفتن عکس از وضعیت زندگی آنها و اطلاع رسانی برای جمع آوری کمک به وضعیت نابسامانشان بود, امیدوارم که خیرین و مردم انسان دوست ایران زمین همچنان به کمک های خود به این مردم ادامه دهند.

 

وی در پایان گفت: از سالار ارکان،عکاس موفق سنندجی که مشوق اصلی من برای این سفر بود و از ابتدا تا انتها من را حمایت کرد و همچنین کانون فیلم و عکس و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه کردستان برای برگزاری این نمایشگاه تشکر می کنم.


Kurddanesh Telegram Baner

برچسب ها :

نمایشگاه عکس 7/3 ریشتر در دانشگاه کردستانمحمد امیر محمدی دانشجوی دانشکده هنر و معماری دانشگاه کردستانمحمد امیر محمدی عکاس نمایشگاه عکس 7/3 ریشترنمایشگاه عکس مناطق زلزله زده کرمانشاه

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.