سخن روز :
سه شنبه 24 بهمن 1396 / 08:08|کد خبر : 5355|گروه : دانشگاهی

آقای حاتمی‌کیا! شجاعت را از رفقای شهیدت به ارث برده‌ای

آقای حاتمی‌کیا! شجاعت را از رفقای شهیدت به ارث برده‌ای

دشمن تمام قد در مقابل ما ایستاده و متاسفانه نیروهای خود فروخته داخلی هم در زمین دشمن بازی می‌کنند.

به گزارش کرددانش،پوریا ابراهیم‌پور ضیایی معاونت فرهنگی  بسیج دانشجویی استان تهران در نامه ای خطاب به ابراهیم حاتمی‌کیا نوشت: دشمن تمام قد در مقابل ما ایستاده و متاسفانه نیروهای خود فروخته داخلی هم در زمین دشمن بازی می‌کنند و شما تجربه جنگ را به خوبی دارید اما در جنگ فعلی دشمن نه فقط در رو به رو بلکه می‌تواند در کنار و یا پشت سر ما باشد و با لبخند به سمت ما تیرهایش را نشانه برود.

متن کامل این نامه به شرح ذیل است:

«سلام

حرف های صادقانه‌ات را که شنیدم.

بغض سرشار از غرورت را که دیدم.

این که یک تنه در مقابل تمام جریان فکری لیبرال و غرب و شانتاژ و پوپولیست ایستادی.

از شما چه پنهان که دلم گرم شد و فقط و فقط یاد یک نام افتادم (سید مرتضی آوینی) سید مرتضی هم تنها بود شبیه شما اما استوار بود مثل کوه در مقابل تمام نامردمی‌ها و ناملایمات، عجیب مرا یاد دلسوزی‌های او می‌اندازید که چطور با تمام جان می‌خواست از آرمان‌های اصیل این نظام انقلاب دفاع کند جوش زدن‌ها و خون جگرهایش برای انقلاب که نکند از مسیر درستش خارج شود، نکند تحریف شود، نکند جریان غرب‌گرا بر آن غلبه کند.

دغدغه‌های شما از همان جنس است، از جنس سربازی دلسوز که با جان و آبروی خود دارد از کیان ایدئولوژی و نظام فکری که مبنایش خون صد‌ها هزار شهید است دفاع می‌کند.

راستش خیلی دل و جرأت و ایمان می‌خواهد که این روزها با شرایط فعلی نه تنها جامعه التقاطی بلکه جامعه فرهنگی و هنری که به مراتب بیشتر التقاط دامن‌گیرش شده اینگونه پای آرمان‌های انقلابی و مذهبی خود بایستی و از آن‌ها دفاع کنی، شجاعتتان را از رفقای شهیدتان به ارث برده‌اید.

این شجاعت از آن جنس شهامت‌هایی است که غواص‌ها با آن از امواج خروشان اروند عبور کردند از آن جنس دل و جرأت‌ها که فقط پای بریده سیدمرتضی توان رفتن بر روی مین‌هایش را دارد، همه می‌دانیم جنگ آخر زمانی این روزهای ما در دل مدرنیته  در حال سقوط در دوران گذار از عالم مدرن سیاه و مکدر غربی جنگی است تمام عیار که دشمن تمام قد در مقابل ما ایستاده و متاسفانه نیروهای خود فروخته داخلی هم در زمین دشمن بازی می‌کنند و شما تجربه جنگ را به خوبی دارید اما در جنگ فعلی دشمن نه فقط در رو به رو بلکه می‌تواند در کنار و یا پشت سر ما باشد و با لبخند به سمت ما تیرهایش را نشانه برود.

مخلص کلام سردار ابراهیم ما پشت شما ایستاده‌ایم و گام به گام شما می‌آییم، پشت به پشت و مردانه، شما با خدا معامله کردید و خود خدا یاور شماست و یقینا هرگز تنها نخواهید ماند و همیشه مثل حال، مورد لطف حضرتش قرار خواهید گرفت.»

فارس


Kurddanesh Telegram Baner

برچسب ها :

حاتمی کیامعاونت فرهنیگ بسیج دانشجوییپوریا ابراهیم‌پور ضیاییابراهیم حاتمی‌کیامعاونت فرهنگی بسیج دانشجویی استان تهران

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.