سخن روز :
دوشنبه 23 بهمن 1396 / 09:59|کد خبر : 5345|گروه : دانشگاهی

دیدار مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز با امام جمعه شهرستان سقز+عکس

دیدار مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز با امام جمعه شهرستان سقز+عکس

اعضای هیئت رییسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز به همراه مسئول بسیج اساتید و دانشجویی شهرستان، با حاج ماموستا حسینی امام جمعه شهر سقز دیدار کردند.

به گزارش کرددانش،اعضای هیئت رییسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز به همراه مسئول بسیج اساتید و دانشجویی شهرستان، با حاج ماموستا حسینی امام جمعه شهر سقز دیدار کردند.

 

حاج ماموستا حسینی، امام جمعه شهرستان سقز در این دیدار گفت: معلمان و استادان به واسطه علم آموزی به دانشجویان در نزد خداوند اجر عظیمی دارند و از مقربان درگاه الهی هستند.

وی افزود: با توجه به اهمیتی که دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان سقز دارد، شایسته است که همه مسئولین اجرایی شهر در خصوص رفع نیازها و در اختیار نهادن امکانات مورد نیاز این مجموعه مساعدت و تلاش نمایند.

 

وی گفت: امروزه اهمیت مراکز علمی و دانشگاهی در ساختن جامعه انسانی و منطبق بر آموزه های الهی غیرقابل انکار است و تربیت نیروی متخصص و متهعد که هم به سلاح علم و دانش مجهز باشد و هم به سلاح اخلاق و تقوای الهی، بزرگترین رسالت دانشگاه ها در جامعه اسلامی است و  دانشگاه ها باید در کنار فعالیت های علمی، آموزشی و فرهنگی به توسعه شناخت  و فهم فرهنگ دینی و ایران اسلامی در بین دانشجویان اهتمام ورزند.

 

 در ادامه دکتر کیوان شافعی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز, وجود حاج ماموستا حسینی را مایه خیر و برکت برای شهرستان دانست و منویات و ارشادات ایشان را در پیشبرد اهداف علمی، فرهنگی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز حائز اهمیت برشمرد.

 

وی تلاش، پشتکار و اتحاد و همدلی را از م‍ؤلفه‌های رشد و زمینه ساز تحول جامعه دانست و گفت: دانشگاه‌ها با تربیت نیروی انسانی کارآمد و متخصص و با تزریق آن در شریان حیاتی جامعه می‌توانند کشور را از وابستگی به کشور‌های بیگانه بی‌نیاز سازند و  دانشگاه آزاد اسلامی سقز در این راستا اهتمام کامل را بکار بسته و برنامه ریزی های دقیق و مدونی در این واحد دانشگاهی پیاده خواهد نمود که به حول و قوه الهی  حرکت به سوی جلو و صعود به قله های موفقیت را رقم خواهد زد.


Kurddanesh Telegram Baner

برچسب ها :

امامجمعه سقزدکتر کیوان شافعی رییس دانشگاه ازاد اسلامی واحد سقزدیدار مسئولین دانشگاه ازاد اسلامی واحد سقز با امام جمعه سقز

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.