سخن روز :
پنجشنبه 19 بهمن 1396 / 07:17|کد خبر : 5329|گروه : اجتماعی

۳۷۵۶ پروژه محرومیت زدایی توسط سپاه درکردستان انجام شده است

۳۷۵۶ پروژه محرومیت زدایی توسط سپاه درکردستان انجام شده است

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: در طول هفت سال اخیر ۳ هزار و ۷۵۶ پروژه محرومیت زدایی دراین استان توسط سپاه انجام شده است.

به گزارش کرددانش،سردار محمد حسین رجبی امروز چهارشنبه در مراسم افتتاح سراسری ۹۵۸ پروژه عمرانی محرومیت زدایی و اهدای جهیزیه به ۱۵۷ نوعروس کردستانی که در سنندج برگزارشد، گفت: سپاه بیت المقدس ماموریت ذاتی در راستای برقراری امنیت پایدار مردمی دارد  که  بیشتر ساختارآن معطوف این رسالت شده است.

وی عنوان کرد: در کنار سایر نیروهای مسلح و امنیتی در تحقق  عنصر حیاتی امنیت پایدار در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خوشبختانه تاکنون توانسته ایم موفق عمل کنیم.

وی با اشاره به اینکه عنصر حیاتی امنیت زمینه ساز توسعه همه جانبه خواهد بود، افزود:  از مجموعه نیروهای توانمند و امکانات مهندسی بهره مند هستیم و با استفاده از این ظرفیت ها در حوزه توسعه و رفع محرومیت و کمک به دولت و حل مشکلات مردم ورود پیدا کردیم.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با بیان اینکه اقداماتی که انجام شده تمام هدف گذاری ما نیست، اضافه کرد:  در عرصه برقراری امنیت پایدار و کمک و آبادانی و رفع محرومیت زدایی حوزه کاری ما گسترده است.

سردار رجبی ضمن تشکر از حمایت و تعامل مسولان استان، گفت:استاندار کنونی استان رویکرد خوب و متناسب با وضعیت کنونی منطقه دارندو بی شک این مهم در توسعه بیش از پیش استان بسیارتاثیرگذار خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه سپاه استان در حوزه عمرانی و زیرساختی، فرهنگی، درمانی، اقتصاد و معیشت و تربیتی ماموریت دارد، اظهارداشت: اصل هدف ما رفع محرومیت از استان است.

وی با اشاره به اینکه رفع محرومیت در هزار دهستان جزو ماموربت سپاه در سطح کشور است، عنوان کرد: کردستان بیشترین عرصه و حدود  ۱۶ دهستان را تقبل کرده است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان یکی ازاصلول  اساسی دیگر را جلب مشارکت مردمی خواند و افزود:  این گفتمان مشارکت بین دولت، خیران و سپاه در مناطق محروم ما شکل گرفته است.

سرداررجبی با بیان اینکه شناسایی مناطق محروم استان را با نظر مسئولان انجام داده ایم، بیان کرد: از سال ۸۸ تا پایان ۹۵، ۳ هزار و ۷۵۶   پروژه محرومیت زدایی در استان اجرا کرده ایم.

وی  اظهارداشت: برای امسال هم بیش از ۲۰۰ پروژه برنامه ریزی شده که از این تعداد  ۱۵۰ پروژه انجام شده ومابقی آن در دست اقدام است.


Kurddanesh Telegram Baner

برچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.