سخن روز :
چهارشنبه 18 بهمن 1396 / 08:56|کد خبر : 5325|گروه : سیاسی

محمد قادرمرزی

جناب مرادنیا، اگر قرار است در شهر مست گیرند، باید هر آنچه هست گیرند!!

جناب مرادنیا، اگر قرار است در شهر مست گیرند، باید هر آنچه هست گیرند!!

جناب استاندار، باور بفرمایید که علت عدم سرمایه‌گزاری و توسعه در استان ناشی از کم‌کاری‌های "کوکب خانم" و "تصمیم‌های بد کبری" نیست !! باید به دنبال کد همان مدیرانی بود که با استفاده از سزارین‌های سیاسی متولد و به مناصب مدیریتی رسیدند؟!

به گزارش کرددانش،فارس نوشت؛ اخیرا استاندار کردستان در ادبیاتی تهدیدآمیز به مدیرانی که موجب کندی توسعه و عدم سرمایه‌گذاری در استان شده‌اند شدیدا هشدار داده است که دیگر هیچ کم‌کاری قابل پذیرش نخواهد بود، گویا اگر کم‌کاری کنند فورا در میان قیچی دولت تدبیر و امید دو نصف خواهند شد و از کرسی مدیریتی اخراج می‌گردند، اما به قول شاعر آذری شهریار، باید به مهندس مرادنیا گفت، آمده‌ای جانم به فدایت ولی حالا چرا؟؟!!

البته این جنس ادبیات را همواره از زبان استانداران مختلف شنیده‌ایم، اما متاسفانه تنها در حد یک اظهار نظر و یادگاری در سایت‌ها و رسانه‌ها ثبت شده است. باید از استاندار کردستان این سوال را پرسید که به نظر شما بانی و علت اصلی توسعه‌نیافتگی و عدم تمایل سرمایه‌گزاران به سرمایه‌گزاری در کردستان در سال‌های قبل چه افراد و کسانی بوده‌اند؟ آیا باید تقصیر به گردن مردمان عادی یا دستفروشان سطح شهر و یا ................ بیاندازیم؟؟!!

آیا در عرصه مدیریتی استان فعلا مدیرانی وجود ندارند که سالیان متمادی است، میز و منصب مدیریتی را چسبیده‌اند و جداساختن آنان از میز گردان مدیریتی یعنی با دست خودمان فرستادن دعوتنامه برای عزرائیل که این مدیرمان قلبش قهر کرده و فرمان ایست داده است؟؟!!

آقای استاندار ضرب‌المثل و شعر زیبایی را بسیار شنیده‌ایم که می‌گوید "اگر قرار است در شهر مست گیرند، باید هر آنجه را که هست، گیرند"، دقیقا این شعر و ضرب‌المثل مصداقی است از صحبت‌های شما و برخی از مدیرانی که فعلا در چرخ و فلک مدیریتی حضور دارند.

جناب استاندار، باور بفرمایید که علت عدم سرمایه‌گزاری و توسعه در استان ناشی از کم‌کاری‌های "کوکب خانم" و "تصمیم‌های بد کبری" نیست !! باید به دنبال کد همان مدیرانی بود که با استفاده از سزارین‌های سیاسی متولد و به مناصب مدیریتی رسیدند؟!

جناب مرادنیا، چرا باید مدیرانی را که سال‌ها آزمون تلاش خود را در گذشته‌ها پس داده و همیشه هم مشروط شده‌اند، اینک برای بار دیگر نیز به آنان اعتماد و مجددا ابقاء شوند؟!

چرا باید مدیرانی را که حاصل زایش احزاب سیاسی بوده و در انتصابشان نقطه‌ای از الفبای شایسته‌سالاری دیده نمی‌شود هنوز هم قدرت اول تصمیم‌گیری‌های استان را در دست داشته باشند؟!! چرا باید مردم کردستان هنوز هم پس از سال‌ها قربانی بازی‌های سیاسی و جناحی در انتصابات مدیران ناکارآمد شوند؟؟!!

حضرتعالی که از مدیران ناکارآمد دلی خون دارید، چرا عملکرد تمامی مدیران قبلی را در ترازوی سنجش قرارنمی‌دهید؟؟!! یا که از مدیران قبلی عملکرد واقعی نه ساختگی نمی‌خواهید؟؟ آیا واقعا مدیران میراث مانده از قبل، جدیدا میثاق‌نامه‌ای را بابت خلاق و دلسوزشدن در چهار سال پیش‌رو امضا کرده‌اند؟؟

آقای استاندار به دیگر شایستگان جامعه هم بدون توجه به رنگ سیاسی باید اعتماد کرد، قرار نیست توپ مدیریت‌ها همیشه در زمین حزب و جناح قدرت حاکم باشد، قرار نیست که تلاش برای توسعه و سرمایه‌گذاری برای چند سال فقط در حد یک مصاحبه‌های مطبوعاتی و دل‌نگرانی‌های لفظی و مکدرشدن اوقات باشد!!

آقای مرادنیا قطعا حضرتعالی بهتر و بیشتر بر دردها آشنا هستید، بدون شک بهتر هم می‌دانید که کدامیک از مدیران قبلی نسبت به استان دلسوزتر بوده‌اند و عملکرد قابل دفاعی دارند، اما آنچه مایه تعجب است سکوت شما در برابر این جنس از مدیران است!!

جناب استاندار، در همین استان مدیرانی هستند که سالیان متمادی بر میزهای مدیریتی چنبره زده‌اند، آیا دیگر وقت آن نرسیده که با تغییر این جنس مدیران هوای تازه‌ای را در کالبد آن سازمان‌ها دمیده شود؟؟ مگر در استان فرهنگی کردستان قحط‌الرجال است که بر چرخ و فلک مدیریت‌ها فقط عده‌ای خاص سوار شوند.

آقای استاندار، باور بفرمایید همان کسانی که موجب عدم توسعه و سرمایه‌گزاری در استان شده‌اند، خیلی زیاد با حضرتعالی فاصله ندارند، لذا برای پیدا کردنشان نیازی به جی‌پی‌اس پیشرفته هم نیست، تنها عزمی جدی می‌خواهد که قطعا حضرتعالی با این عزم و جدیت تمام برای خدمتگذاری راهی استان شده‌اید، پس بدون تعارفات و ملاحظات سیاسی زلزله 20 ریشتری با عمق زیاد را در مدیریت‌های استان ایجاد کنید که این جنس زلزله نه تنها ویرانگر نیست بلکه باعث آبادانی و توسعه استان خواهد شد که نامی نیک از شما برای همیشه در حافظه تاریخی مردم قدرشناس استان به ثبت خواهد رسید. انشاءالله.

انتهای پیام/2330/70


Kurddanesh Telegram Baner

برچسب ها :

محمد قادرمرزیکردستانیادداشت محمد قادرمرزیمحمد قادرمرزی و استاندار کردستان

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.