سخن روز :
سه شنبه 17 بهمن 1396 / 08:22|کد خبر : 5315|گروه : سیاسی

وقتی یک معلم آزمایشگاه سودای فرماندار شدن دارد!

وقتی یک معلم آزمایشگاه سودای فرماندار شدن دارد!

بر اساس خبرهای منتشر شده قرار است سرنوشت سیاسی‌ترین جایگاه مدیریتی شهرستان سروآباد به یک معلم آزمایشگاه که در ستاد انتخاباتی روحانی فعالیت مستمر داشته است سپرده شود!

به گزارش کرددانش،اخیرا خبرهایی از گوشه و کنار به گوش می‌رسد که گویا باز هم قرار است پستی حساس در حد فرمانداری به یک معلم آزمایشگاه انتقالی از آموزش و پرورش واگذار شود، امروز پیش خودم گفتم که خدایا این داستان صحت نداشته باشد اما با توجه به سوابق قبلی ناشی از انتصابات قطعا این اتفاق در عرصه سیاسی استان خواهد افتاد؛  گویا نمایندگان و مجلس نشینان ما هم اینقدر سرگرم امورات روزمره‌گی خود شده اند که چشم و گوش خود را بر چنین انتصاباتی بسته‌اند!

 

 البته باید از استاندار مرادنیا این سوال را پرسید که در چنین انتصابی کدام لایه از شایسته سالاری دیده می‌شود؟ آیا آن همه وعده حضرتعالی مبنی بر فراجناحی عمل کردن در انتصابات فقط در حد یک حرف و عمل انجام نشده خواهد ماند؟! آیا تمامی افرادی که در ستاد روحانی روزگاری چای و دسر نوش جان کرده‌اند می‌بایست همگی رخت مدیریتی بر تن بپوشند؟! آیا فردی با داشتن مدرک آزمایشگاهی بهتر نبود مدیر آزمایشگاه دبیرستانهای سروآباد شود تا اینکه  بر میز فرماندار شدن تکیه بزند؟!

 

 چرا باید سرنوشت سیاسی‌ترین جایگاه مدیریتی یک شهرستان به مهاجران سیاسی آموزش و پرورش داده شود؟ آیا واقعا فردی شایسته و توانمند در بدنه استانداری یافت نگردید که استاندار مجبور شده است از تجربیات یک فرد با مدرک آزمایشگاهی در منصب فرمانداری بهره ببرد؟!

 

 جناب مرادی نماینده مردم مریوان حداقل شما بعنوان وکیل مردمان شهر سروآباد کجائید؟ چرا مهر سکوت بر لب زده اید؟ آیا نباید سخن مردمانی باشید که زمانی به شما رای دادند و راهی مجلستان کردند؟! چرا در انتصابات اصل معامله سیاسی جای شایسته سالاری را گرفته است؟!  چرا باید جایگاه بزرگی مانند فرمانداری را اینقدر تنزل دهند؟!  آیا واقعا مشکل مردمان سروآباد نبود یک معلم آزمایشگاه در فرمانداری است؟!

 

 قطعاً همه مردم این را می‌دانند که اگر چنین انتصابی صورت بپذیرد بدون شک باید استاندار پاسخگویی وجدانهای بیداری باشد که این انتصاب سیاسی و جناحی را برنمی تابند!

 

اگر امروز معلمین آزمایشگاه با استفاده از تهاترهای سیاسی  به آسانی قبای فرماندار بودن را بر تن می‌کنند بیگمان باید معلمین فیزیک و ریاضی رخت وزیری و معاون وزیری بر تن بپوشند!! امیدوارم با عقلانیتی که در  استاندار و معاون سیاسی او وجود دارد  اجازه افتادن چنین  بدعتی را ندهند زیرا فردا و فرداها آبدارچی‌های ستاد انتخاباتی دکتر روحانی کمتر از پست بخشدار بودن را قبول نخواهند کرد!

 

هدایت کردستانی

کردتودی


Kurddanesh Telegram Baner

برچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.