سخن روز :
دوشنبه 24 مهر 1396 / 09:14|کد خبر : 4773|گروه : سیاسی

جناب آقای مرادنیا؛ مواظب افراد فرصت‌طلب و نان به نرخ روز خور باشید

جناب آقای مرادنیا؛ مواظب افراد فرصت‌طلب و نان به نرخ روز خور باشید

جناب آقای مرادنیا استاندار کردستان؛ خوشبختانه نام شما در لیست پیشنهادی افراد معرفی شده برای استانداری که شورای هماهنگی فرصت‌طلبان آنرا ارائه کرده بودند، قرار ندارد تا اکنون بخواهند با منت‌گذاشتن سر شما، از شما باج بگیرند و به مقاصد و منافع شوم خود برسند پس خواهشا مواظب این فرصت‌طلبان و نان به نرخ روز خورها باشید.

به گزارش کرددانش،بالاخره و بعد از کش و قوس‌های فراوان و تایید و تکذیب‌های زیاد، قرعه فال بنام جناب آقای بهمن مرادنیا درآمد و همای سعادت بر شانه مبارک وی نشست و ایشان استاندار استان محروم و مظلوم کردستان شد که مبارک باشد و امیدوارم این انتصاب باعث خیر و برکت برای مردم کردستان شود.

بنا به سال‌ها فعالیت سیاسی و اجتماعی و اندک تجربه‌ای که در این زمینه دارم لازم دانستم نکاتی را از سر دلسوزی خدمت استاندار جدید عرض نمایم.

جناب آقای مرادنیا، به شخصه و خیلی از فعالین سیاسی و دلسوزان منطقه وقتی خبر انتصاب شما را شنیدیم، خوشحال شدیم چون متاسفانه کردستان سال‌هاست استاندار بومی به خود ندیده است و در دولت‌های گذشته از هر ناکجا آبادی افرادی را برای مدیریت استان انتخاب کردند که هیچ شناختی نسبت به منطقه نداشتند.

بنده در چهارسال گذشته یکی از منتقدین اصلی استاندار سابق و تیم ضعیف و ناکارآمد مدیریتی وی بودم و به همین علت پرونده شکایت آقای زاهدی از بنده در دادگاه در حال رسیدگی است، اما مهم نیست و بحث اصلی این نامه هم این نیست.

جناب مرادنیا، استاندار سابق وقتی کردستان را ترک کرد حتی یک بیانیه دو خطی هم منتشر نکرد !!! می‌دانید چرا؟ چون هیچ چیزی برای گفتن نداشت، چون هیچ عملکرد قابل بیانی نداشت. تنها تخصص وی هم عوام‌فریبی بود و دادن قول‌های بی‌پایه و اساس به طوری که اگر قرار باشد مسابقه‌ای برای عوام‌فریب‌ترین مسوول قرن برگزار شود بی‌شک آقای زاهدی مقام اول را کسب خواهد کرد!

موارد زیادی برای اثبات این ادعا وجود دارد به عنوان نمونه ایشان سال گذشته قول استخدام 6 هزار نفر جوان جویای کار را داد که این قول و خبر هیچ پایه و اساسی نداشت و یا وی بارها و بارها در طول چهار سال گذشته قول جذب سرمایه‌گذار خارجی را داد که هیچگاه و هیچکدام از آنها محقق نشد.

جناب مرادنیا، به علت مدیریت ضعیف و ناکارآمد استاندار سابق و معاونین وی و در کل تیم ناکارآمد مدیریتی وی، کردستان استانی ورشکسته و رو به نابودی است و به عبارت دیگر کردستان در لبه پرتگاه قرار دارد و به همین علت کار شما خیلی خیلی سخت است. البته تیم مدیریتی قبلی در مواردی هم خوب عمل کردند و موفق بودند آنهم مسائل شخصی و منفعت شخصی بود!! با نگاهی به فیش‌های حقوقی آنها و اضافه‌کار و حق ماموریت‌های آنها خیلی چیزها برایتان مشخص خواهد شد. خواهشی هم از شما دارم، در اولین اقدام و با کمک نمایندگان مجلس دو مورد تحقیق و تفحص در کردستان انجام دهید، اول تحقیق و تفحص در مرز باشماق و دوم تحقیق و تفحص در معادن قروه و بعد از آن خواهد بود که برایتان مشخص خواهد شد که چه خیانت‌هایی در این حوزه‌ها انجام شده است.

آقای مرادنیا، قطعا و به محض سرکارآمدن شما و نشستن بر صندلی استانداری خیلی‌ها مثل آفتاب‌پرست رنگ عوض خواهند کرد و به پابوس شما خواهند آمد و افرادی که در طول چهار سال گذشته فرصت‌طلب دوآتشه بودند اکنون و در یک چشم به هم زدن تغییر جهت داده و با بیان اینکه بنده جد اندر جد اصولگرا بوده‌ام به دیدن شما خواهند آمد و فقط برای چند صباح بیشتر ماندن در پستکی که دارند به انواع و اقسام ترفندها و دروغ‌ها و نیرنگ‌ها متوسل خواهند شد.

آقای مرادنیا، این نکته را در نظر بگیرید که شرایط به شدت بحرانی کردستان به علت وجود همین افراد و همین باند است و اکنون هم می‌خواهند به هر طریقی که شده امتیازها و رانت‌ها و زدوبندهایی که در طول چهارسال گذشته برای آنها وجود داشته است در چهارسال آینده هم تداوم پیدا کند که امیدوارم جنابعالی نگذارید این اتفاق بیفتد و با درک و درایتی که دارید سره را از ناسره تشخیص دهید و یک خانه تکانی کلی در نهاد استانداری و در بین مدیران استان انجام دهید و دست این منفعت‌طلبان و فرصت‌طلبان را که کردستان را مانند گوشت قربانی بین خود تقسیم کرده‌اند را قطع نمایید.

خوشبختانه نام شما در لیست پیشنهادی افراد معرفی شده برای استانداری که شورای هماهنگی فرصت‌طلبان آنرا ارائه کرده بودند قرار ندارد تا اکنون بخواهند با منت‌گذاشتن سر شما و با بیان اینکه اگر ما نبودیم شما استاندار نمی‌شدید! از شما باج بگیرند و به مقاصد و منافع شوم خود برسند پس خواهشا مواظب این فرصت‌طلبان و نان به نرخ روز خورها باشید.

جناب آقای مرادنیا، مردم کردستان خیلی خیلی قدرشناس، نجیب و در عین حال آگاه به مسائل هستند به طوری که بعد از سال‌ها نام شادروان رئوفی را از یاد نبرده‌اند که در جهت توسعه عمرانی کردستان تلاش کرده‌اند، می‌شناسند و در عین حال دوره چهار سال گذشته را به عنوان یکی از سیاه‌ترین دوره‌های استانداری می‌دانند.

انتخاب دست خودتان است، فرصتی چهار ساله در اختیار شما گذاشته شده است. می‌توانید با اقدامات و عملکرد مثبت و ماندگار خود بخصوص تلاش برای حل دو مشکل اساسی استان یعنی بیکاری جوانان و جاده‌های ناامن استان، نام خود را نیک کنید و یا می‌توانید با تلف‌کردن وقت خود و مردم و عوام‌فریبی و دادن قول‌های بی‌پایه و اساس نام خود را در کنار کسانی که به کردستان ضرر زدند، قرار دهید.

جناب مرادنیا ، قطعا بعد از مراسم معارفه و در روزهای اولیه استانداری شما، معاونین و مدیران‌کل و روسای ادارات به دیدن شما خواهند آمد و گزارش عملکرد چهار سال گذشته را خواهند داد، جسارتا و به عنوان برادری کوچک توصیه‌ای به شما دارم. هر مدیری و هر رئیسی به خدمت شما آمد و گزارشی مثبت از اداره تحت مدیریت خود ارائه داد فوری او را عزل کنید چون دروغ می‌گوید.

این را هم به این علت می‌گویم که به سایه سر آقایان در نهاد استانداری بخصوص ... تمامی حوزه‌ها روبه زوال و نابودی است چون آقایان فقط و فقط به دنبال زد و بند و باند و باند بازی و مسائل و منفعت شخصی و خانوادگی و حزبی بودند و فرصتی برای پیگیری امورات عمومی و جمعی باقی نمانده بود.

و در پایان شما را قسم می‌دهم به آفریدگار یکتا و تک‌تک آیه‌های قرآن، قسمتان می‌دهم به آزادگی و خون ریخته امام حسین(ع) و بازهم قسمتان می‌دهم به انسانیت و اخلاق، فکری به حال مردم محروم و مظلوم کردستان نمایید.

کوتاه سخن اینکه، میزی که شما پشت آن نشسته‌اید قبل از شما افراد زیادی را به خود دیده است و قطعا بعد از شما هم افراد زیادی را به خود خواهد دید. پس در این فرصت پیش‌آمده همراه با یک تیم کارآمد و دلسوز که انتخاب می‌نمایید یک تغییر و تحول بنیادین و اساسی در استان ایجاد نمایید و در این صورت خواهد بود که نام خود را برای همیشه در کردستان جاودانه خواهید کرد.

فارس


Kurddanesh Telegram Baner

برچسب ها :

استاندار جدیدتودیع معارفهکردستانبهمن مرادنیااصلاح طلب

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.