سخن روز :
پنجشنبه 20 مهر 1396 / 13:56|کد خبر : 4747|گروه : دانشگاهی

امضای تفاهم نامه همکاری بین اموزش و پرورش استان کردستان و دانشگاه مذاهب اسلامی واحد کردستان

امضای تفاهم نامه همکاری بین اموزش و پرورش استان کردستان و دانشگاه مذاهب اسلامی واحد کردستان

صبح امروز با حضور رشید قربانی مدیر کل آموزش و پرورش استان و سید کامران فتح اللهی رییس دانشگاه مذاهب اسلامی کردستان تفاهم نامه همکاری امضا و مبادله شد .

به گزارش کرددانش،صبح امروز با حضور رشید قربانی مدیر کل آموزش و پرورش استان و سید کامران فتح اللهی رییس دانشگاه مذاهب اسلامی کردستان تفاهم نامه همکاری امضا و مبادله شد .

 

قربانی مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در این نشست با بیان اینکه بر اساس این تفاهم نامه دو دستگاه به مدت 4 سال با هم همکاری خواهند کرد ، هدف از انعقاد این تفاهم نامه را بهره گیری از ظرفیت و توانایی دانشگاه مذاهب اسلامی در بعد آموزشی و در سه سطح فرهنگیان ، دانش آموزان و اولیای آنان ذکر کرد .

 

وی با تاکید بر ضرورت همکاری آموزش و پرورش با دستگاه های فرهنگی به ویژه دانشگاه مذاهب اسلامی اظهار داشت : در اجرای این تفاهم نامه آموزش و پرورش استان با بستر سازی مناسب ، نسبت به تمهید مقدمات و برگزاری دوره های آموزشی عمومی و تخصصی ویژه فرهنگیان ، دانش آموزان و اولیای آنان اقدام خواهد کرد .

 

قربانی به موضوعات دوره های پیش بینی شده نیز اشاره کرد و اظهار داشت : تقریب مذاهب ، آشنایی با نحله های انحرافی ، تربیت دینی دانش آموزان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی از جمله موضوعاتی است که با همکاری دانشگاه مذاهب اسلامی و با حضور اساتید برجسته استانی و کشوری برگزار خواهد شد .

 

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در ادامه تصریح کرد : اگر می خواهیم دوره های توانمند سازی پیش بینی شده برای مخاطبین در مواجه با آسیب های اجتماعی اثر گذار باشد باید به گروه های سه گانه فرهنگیان ، دانش آموزان و اولیای آنان توجه شود .

 

سید کامران فتح اللهی رییس دانشگاه مذاهب اسلامی واحد کردستان نیز در این نشست با اعلام آمادگی برای همکاری دو جانبه با آموزش و پرورش از ارائه نشریات علمی ، پژوهشی ، ترویجی و سایر محصولات فرهنگی در اجرای تفاهم نامه خبر داد .

 

گفتنی است در راستای تفاهم نامه همکاری تا کنون دو دوره آموزشی ویژه مدیران و معاونین مدارس با شرکت بیش از 340 نفر از مخاطبین در استان برگزار شده است و این همکاری در طول سال تحصیلی 97-96 ادامه خواهد داشت .


Kurddanesh Telegram Baner

برچسب ها :

دانشگاه مذاهبکردستانتفاهم نامهاموزش و پرورشکردستاناموزش

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.