سخن روز :
یکشنبه 19 شهریور 1396 / 12:35|کد خبر : 4560|گروه : دانشگاهی

بیانیه جمعی از دانشجویان جهادگر کردستانی در پی کشتار وسیع مسلمانان مظلوم میانمار

مدعیان دروغین حقوق بشر کجایند؟

مدعیان دروغین حقوق بشر کجایند؟

جمعی از دانشجویان جهادگر کردستانی در پی کشتار وسیع مسلمانان مظلوم میانمار و سکوت مرگبار مجامع بین المللی بیانیه ای صادر کردند.

به گزارش کرددانش،متن این بیانیه بدین شرح است:

در روزهای اخیر خبرهای وحشیانه ای از کشتار وسیع مسلمانان مظلوم میانمار در سکوت مرگبار مجامع جهانی و مدعیان حقوق بشر و مدافعان سینه چاک آزادی عقیده و بیان به گوش میرسد که موجب شده تا مسلمانان میانمار ضمن زندگی در بدترین وضعیت ممکن, قربانی نسل کشی و خشونت های قومی و مذهبی در این کشور شوند بطوری که این وضعیت اسفبار جهان اسلام را عزادار کرده است.

در میانمار مسلمانان را زنده زنده می سوزانند اما کجاست پیام صلح برندگان جایزه صلح؟ کجاست مدافعان دروغین حقوق بشر؟ کجاست انسانیت؟ کجاست...  اینجاست که با خود می اندیشم اینها تنها ابزاری در دست کشورهای سلطه گر برای توسعه مداخلات و نفوذ و به تاراج بردن منافع و منابع امت اسلام و مسلمین است.

ما جمعی از دانشجویان جهادگر ضمن تسلیت این فاجعه به ساحت قدسی پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و امام عصر ارواحنا فدا و به حضور مقام معظم رهبری و همه امت اسلام, علمای اسلام و اندیشمندان را به بیداگری توده ها و دولت های اسلامی را به تلاش در راستای توقف این جنایت و احقاق حق و حفظ انسجام و همدلی در برابر دشمنان قسم خورده دعوت کرده و شدیدا این فاجعه را محکوم می کنیم و بیان میداریم همچنان که جهاد نفس و جهاد کبیر را سرلوحه خود قرار می دهیم در راه احقاق حق مظلومین و مستضعفان و مسلمین جهان از پای نمینشینیم.


Kurddanesh Telegram Baner

برچسب ها :

بیانیهمیانمارکشتار مسلمانانبسیج دانشجویی

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.