سخن روز :
چهارشنبه 15 شهریور 1396 / 17:11|کد خبر : 4553|گروه : دانشگاهی

جلسه شورای آموزشی دانشگاه پیام نور استان کردستان در آستانه سال تحصیلی جدید

جلسه شورای آموزشی دانشگاه پیام نور استان کردستان در آستانه سال تحصیلی جدید

جلسه رؤسا، مدیران آموزش و کارشناسان برنامه ریزی آموزشی مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان کردستان در آستانه سال تحصیلی جدید با حضور دکتر اسکندر مرادی رئیس دانشگاه پیام نور استان کردستان در سالن کنفرانس ستاد استان برگزار شد.

به گزارش کرددانش،در این جلسه دکتر مرادی، برنامه ریزی صحیح و هدفمند را در راستای ارائه خدمات آموزشی مطلوب و بهینه؛ موثر دانست و گفت: رؤسا، مدیران آموزش و کارشناسان برنامه ریزی آموزشی دانشگاه باید آیین نامه ها را به درستی بشناسند و با استناد به قوانین و مقررات برنامه ریزی کنند تا خللی به روند آموزشی دانشگاه وارد نشود.

 

سرپرست دانشگاه پیام نور استان کردستان همچنین بر رعایت شرایط تطبیق و احراز صلاحیت مدرسان مدعو، تاکید نمود و خواستار رعایت واحدهای موظفی اعضای هیات علمی، رعایت سقف دانشجو، برخورد مناسب با ارباب رجوع(دانشجویان)، راهنمایی و هدایت تحصیلی دانشجویان، و بهره گیری از نظر مدیران گروه های علمی و آموزشی در برنامه ریزی سال تحصیلی 96-97 شد.

 

در ابتدای این جلسه دکتر جواد خانلری معاون دانشگاه پیام نور استان کردستان نیز گزارشی از آخرین ضوابط و مقررات مربوط به برنامه ریزی آموزشی مطابق با دستورالعمل ابلاغی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور کشور ارائه کرد.


Kurddanesh Telegram Baner

برچسب ها :

دانشگاه پیام نورکردستاناسکندر مرادیسال تحصیلی جدید

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.