سخن روز :
شنبه 10 تیر 1396 / 22:27|کد خبر : 4189|گروه : دانشگاهی

گفتگوی اختصاصی//

جزییات فوت دانشجوی دانشگاه کردستان از زبان مسئولین دانشگاه

جزییات فوت دانشجوی دانشگاه کردستان از زبان مسئولین دانشگاه

روز پنجشنبه 8 تیر ماه سال 1396 زهرا علیدوستی دانشجوی کارشناسی ارشد رشته فیزیک دانشگاه کردستان و اهل ایلام به دلایل نامعلومی در خوابگاه این دانشگاه فوت کرد.

به گزارش کرددانش،روز پنجشنبه 8 تیر ماه سال 1396 زهرا علیدوستی دانشجوی کارشناسی ارشد رشته فیزیک دانشگاه کردستان و اهل ایلام به دلایل نامعلومی در خوابگاه این دانشگاه فوت کرد.

 

دکتر فردین اخلاقیان رییس دانشگاه کردستان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کرددانش ضمن تایید خبر فوت این دانشجو در خوابگاه دانشگاه کردستان گفت: دانشجویان دانشگاه مانند فرزندان ما هستند و خبر فوت این دانشجو ما را متاثر و ناراحت کرد.

 

وی افزود: خوابگاه های دانشگاه کردستان تا 15 تیرماه باز بوده است و برخی از دانشجویان برای تکمیل مراحل پروژه و ... در خوابگاه حضور دارند این دانشجوی ارشد رشته فیزیک نیز مانند تعداد زیادی از دانشجویان در خوابگاه حضور داشته است و در اتاق خود نیز تنها بوده است.

 

رییس دانشگاه کردستان ضمن ابراز تاسف از این حادثه گفت: با توجه به اینکه این دانشجو سابقه مریضی داشته است احتمال سکته قلبی وجود داشته است البته جزییات و علل و عوامل این حادثه توسط مراجع قضایی در دست پیگیری است.

 

در ادامه ابراهیم سلیمانی مدیر دانشجویی دانشگاه کردستان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کرددانش ضمن ابراز تاسف از این حادثه اظهار داشت: زهرا علیدوستی دانشجوی ترم چهارم کارشناسی ارشد رشته فیزیک دانشگاه کردستان بود که دوران کارشناسی هم در این دانشگاه تحصیل می کرد.

 

وی افزود: دانشجویان حاضر در خوابگاه زمانی که متوجه شدند این دانشجو دَرِ اتاق خود را باز نمی کند با هماهنگی مسئول خوابگاه در اتاق این دانشجو حضور پیدا می کنند و با جنازه زهرا علیدوستی مواجه می شوند که فوری با اورژانس 115 تماس میگیرند.

 

سلیمانی ادامه داد:  نیروهای اورژانس با حضور در محل خوابگاه, مرگ این دانشجو را تایید می کنند و با حضور نماینده دادستانی و کلانتری, جنازه جهت بررسی علل و عوامل فوت به پزشکی قانونی انتقال داده شد.

 

مدیر دانشجویی دانشگاه کردستان ضمن ابراز تاسف از این حادثه گفت: امروز شنبه هیئتی از دانشگاه کردستان شامل دکتر فردین اخلاقیان رییس دانشگاه و دکتر عثمان عزیزی معاون دانشجویی دانشگاه کردستان در مراسم تدفین و خاکسپاری این دانشجو که در ایلام برگزار شد شرکت کردند و برای روز هفتم نیز تعدادی از دانشجویان به همراه هیئتی از دانشگاه کردستان در مراسم ختم این دانشجو حضور پیدا می کنند.


Kurddanesh Telegram Baner

برچسب ها :

مرگ دانشجودانشجوی دانشگاه کردستانزهرا علیدوستیارشد فیزیکخوابگاه

نظرات کاربران :

مهنارکرمی [یکشنبه 11 تیر 1396 | 02:31] پاسخ

به خانواده این دانشجوی عزیز تسلیت میگیم،،

مهنازکرمی کرمانشاه [یکشنبه 11 تیر 1396 | 02:40] پاسخ

به خانواده محترم این دانشجوی عزیزتسلیت میگیم ،،باتوجه به اینکه دراتاق قفل بوده واین فصل تعداددانشجوی کمی درخوابگاه حضوردارن ازدادستانی محترم کردستان خواهشمندیم که قضیه رابطورجدی موردتحقیق وبررسی قراردهند،

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.