سخن روز :
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 / 21:03|کد خبر : 3922|گروه : دانشگاهی

یادداشت دانشجویی//

آقای الماسی دانشگاه را باشگاه سیاسی نکنید لطفا به استراحت و مرخصی خود بپردازید

آقای الماسی دانشگاه را باشگاه سیاسی نکنید لطفا به استراحت و مرخصی خود بپردازید

یکی از دانشجویان دانشگاه فرهنگیان پردیش شهید مدرس سنندج در یادداشتی نوشت:دانشگاه را باشگاه سیاسی نکنید, دانشگاه را سیاست زده نکنید. به استراحت و مرخصی خود بپردازد ! ما دانشجویان، هزینه هایی از قبیل عدم وصول مطالبات ورودی های 93 و 94 دانشگاه را پرداخت می کنیم, خوابگاه های دانشجویی را سامان می دهیم و مسائل آموزشی را هم حل و فصل می کنیم, استراحت کنید, نیایید و برای نظام و دانشگاه هزینه جدید نتراشید.

به گزارش کرددانش،متن این یادداشت بدین شرح است:

 

" فَبَشِّرْ عِبَادِ الَّذینَ یَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَیَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ"

تضارب آراء مهم ترین جلوه و نماد دموکراسی است که دانشجویان به عنوان پیش قراول و پرچمداران این عرصه در دانشگاه فعالیت می کنند.

روز گذشته در دانشگاه فرهنگیان سنندج متاسفانه شاهد نقض صریح قانون و زیر پا گذاشتن آن بودیم, دعوت دو نفر از فعالان سیاسی یک جریان خاص از سوی انجمن اسلامی پردیس از طرفی و نیز دعوت بدون مجوز و در واقع تحمیل یک نفر از فعالان فتنه 88 از سوی مسئولان دانشگاه از طرف دیگر، موجب ضایع شدن قانون در دانشگاه شد.

 

دانشگاهی که مسئول آن علی رغم ادعای دروغین قانون مداری و آزادی بیان، با برگزاری مناظره و زمینه سازی برای تضارب آراء مخالفت می کند و مقدمات حضور یک فتنه گر را بدون مجوز دانشگاه فراهم می آورد, فتنه گری که جهت حمله به موازین انقلاب و اهداف والای آن مترصد موقعیت است, اما گویا این موقعیت تنها در دانشگاه فرهنگیان سنندج فراهم شده است و اموال عمومی دانشگاه در اختیار خسارت زنندگان به اموال عمومی در سال 88 قرار می گیرد.

این واقعا تاسف بار است, سرپرست پردیس با چه رویی از قانون و گفتگوی عادلانه و منطقی دم می زند ؟ مسئولان دانشگاه باید موضع خود در قبال فتنه و فتنه گران را آشکار نمایند, باید مرزبندی جریانات داخل نظام و گروهک معاند را رعایت کرده و اعلام برائت نمایند. آقای الماسی احتمالا این جلسه را اتفاقی می دانید کما اینکه مرخصی چند هفته ای خود را به بهانه سرماخوردگی و با هدف تبلیغ برای دولت ، اتفاقی می دانید. اما ما دانشجویان نیز اتفاقا از شما جواب می خواهیم و شما باز هم اتفاقی بیایید و مناسبات خود را با فتنه بیان نمایید. به چه قیمتی می خواهید در دانشگاه باقی بمانید ؟ به قیمت تعدی از خطوط قرمز نظام و انقلاب ؟

 

به چه قیمتی می خواهید به خیال خودتان رای دولت را افزایش دهید ؟ به قیمت ایجاد هزینه های گزاف همچون فتنه 88 برای نظام ؟ آقای الماسی شما آگاهی و بصیرت لازم را برای تفکیک جبهه انقلاب و غیر انقلاب ندارید.

 

دانشگاه را باشگاه سیاسی نکنید, دانشگاه را سیاست زده نکنید. به استراحت و مرخصی خود بپردازد ! ما دانشجویان، هزینه هایی از قبیل عدم وصول مطالبات ورودی های 93 و 94 دانشگاه را پرداخت می کنیم, خوابگاه های دانشجویی را سامان می دهیم و مسائل آموزشی را هم حل و فصل می کنیم, استراحت کنید, نیایید و برای نظام و دانشگاه هزینه جدید نتراشید.

والسلام علیکم و رحمت الله


Kurddanesh Telegram Baner

برچسب ها :


نظرات کاربران :

حسین [دوشنبه 1 خرداد 1396 | 08:54] پاسخ

فکر میکنم مردم به درستی جواب چنین بیانیه های کلشیه ای را دادند بویژه در استان کردستان به رای 73 درصدی به راه تدبیر و امید دیگر حرفی برای کسانیکه در این استان خود را قیم مردم می دانند نگذاشتند لذا از از این سایتی که ادعای دانشگاهی بودن دارد انتظار داریم حداقل در فضای دانشگاهی به تفکر دانشگاهی احترام قایل شود

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.